Oprogramowanie startuje w wyścigu o gwiazdy!

Zarządzanie sportem oprogramowanie do zarządzania klubami padel rozwija się i zrekrutuj 2 osoby : programista full stack i sprzedawca!

Loic Tap, założyciel oprogramowania wyjaśnia: „W tym roku bardzo ciężko pracujemy, aby się rozwijać. Właśnie znaleźliśmy inwestorów i będziemy mogli nadal zbliżać się do naszego celu: dostarczenia profesjonalnego narzędzia, które pozwoli nam rozwinąć klub padel. Potrzebujemy oczywiście wszystkiego, co najlepsze, aby przyspieszyć nasz rozwój. Robimy co w naszej mocy dla każdego z naszych klubów, a także udostępniamy wskazówki na naszej stronie internetowej ”.

Wiele klubów już współpracuje z Gestion Sports i odniesie korzyści w nadchodzących miesiącach.

Dzięki dostosowanemu narzędziu, które każdy klub może doskonale skonfigurować, w 100% spersonalizowanej aplikacji za jedyne 97 € / miesiąc, Gestion Sports jest narzędziem zgodnym z obecnym rynkiem padel we Francji.

Zajęty rozwojem Padel we Francji Gestion Sports pracuje nad nowymi projektami padel we Francji, która wkrótce się pojawi i będzie mogła doskonale dopasować.

Jeśli więc jesteś zmotywowany do pracy lub znasz kogoś, kto może dołączyć do zespołu Gestion Sports, to jest tutaj:

 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.