Zbliża się D-Day: tak, pierwsza edycja Cupra Padel-Point Tour zbliża się do końca. A żeby zamknąć piłkę, co innego niż WYJĄTKOWY Final Masters?

Piramidy trwają po P2000!

Impreza, która zapowiada się fantastycznie, będzie miała mocne argumenty do przedstawienia. Jeśli podekscytowaliśmy Cię na każdym etapie Cupra Padel-Point Tour, co jest przygotowywane w ten weekend będzie zupełnie innego kalibru.

Przede wszystkim rama: po raz drugi klub piramid Port-Marly (78) niebawem powita tor. Ale tym razem jest ubrany w strój galowy, którego misją będzie wywrócenie serc fanów padel, zaledwie tydzień po zakończeniu P2000.

Ta edycja największego amatorskiego toru padel we Francji nabierze szczególnego charakteru, ponieważ wszyscy zwycięzcy P100 i P500 z różnych etapów toru skrzyżowają miecze w ten weekend, aby dowiedzieć się, która jest najlepszą „parą amatorską we Francji”.

Kuszący program!

Program będzie w rozmiarze XXL: rozrywka dla dzieci, kliniki z profesjonalistami, najlepsi francuscy gracze obecni na mecz pokazowy, loteria z niezwykłymi nagrodami do stawki… tyle, by powiedzieć, że menu będzie kuszące w ten weekend.

To jednak nie wszystko, ponieważ na zakończenie tego świątecznego dnia zaplanowano „Wielką Imprezę” (w szczególności z DJ SETem). Okazja dla odwiedzających i graczy, aby cieszyć się tym dniem do końca.

Do zobaczenia w sobotę 17 września w klubie Pyramids na wielkie święto padel który zapowiada się na MONUMENTALNY E.

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.