Co za dzień! Od czego zacząć Biorąc pod uwagę późną godzinę, przejdziemy do rzeczy, nawet jeśli jest wiele do powiedzenia zarówno panie, jak i panowie.

Panie, prawie mamy wielkie niespodzianki: Pironneau / Martin jest bliski, że nie spędzi pierwszego meczu z bardzo dzielnym Pibiris / Alquier. (4 / 6 6 / 3 7 / 5) i parę Vandaele / Godallier, która jest zaczepiona przez parę, mamy nadzieję zobaczyć ponownie Meites / Kik (3 / 6 6 / 2 6 / 3). Side Sorel / Casanova i Ginier / Collombon, mija spokojnie, zanim zaatakuje półfinały jutro 10h.

W przypadku mężczyzn, jeśli dwa ćwierćfinały były szybkie z Ritzem / Scateną i Moreau / Le Panse, mielibyśmy prawo do dwóch dużych gier, Tison / Apple, który wyprzedził parę Lyon Authier / Lopes w zestawach 3 (6 / 1 3 / 6 6 / 1), a zwłaszcza niesamowity mecz między Bergeronem / Blanqué i Carité / Salines. Francuzom uda się wygrać tę grę, ale słabo dostarczoną ze stratą zestawu 1er 6 / 1. Para Carité / Salines będzie służyć nawet podczas meczu. Ale nie, umysły naszych francuskich sił szanują. Wygrywają ten mecz po napięciu 1 / 6 6 / 4 7 / 5.

Do zobaczenia jutro 10h na wielki padel!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.