Tym razem Padel Inteligencja gra na Tinderze, próbując znaleźć najlepszego kandydata do zastąpienia juan lebron obok Paquito Navarro.

Te ostatnie kilka godzin było szczególnie bogate w wydarzenia związane z potwierdzonym rozstaniem Superpiby, ogłoszenie nowej pary Juana LeBrona i Martina Di Nenno i możliwe nowe powiązania pomiędzy Franco Stupaczuk i Mike Yanguas (patrz Pablo Cardona).

W środku tej burzy prawie zapominamy o biednym Paquito Navarro, którego nie widać jeszcze nie znalazłem odpowiedniego buta. To jest gdzie Padel W grę wchodzi inteligencja, która stara się znaleźć najlepszych mecz możliwe dla Andaluzyjczyka.

Paquito Navarro: nietypowy lewicowy zawodnik

Na początku sezonu nie można powiedzieć, że Paquito Navarro jest zawodnikiem lewicy jak pozostali. Rzeczywiście, Andaluzyjczyk tak naprawdę nie ma takich samych statystyk jakAle galan, Agustin Tapia lub Franco Stupaczuza...

Według wykresów Padel Inteligencja, szybko zdajemy sobie z tego sprawę Paquito Navarro nie jest najbardziej agresywnym i zdecydowanym zawodnikiem.

Z drugiej strony to zawodnik, który popełnia bardzo mało niewymuszonych błędów i który wyróżnia się konsekwencją... Krótko mówiąc: Paco est prawdziwy metronom. W swoim stylu gry jest bardziej podobny do Momo González niż na przykład Ale Galan.

Statystyki Paquito Navarro
Statystyki innych lewych graczy

Leworęczny partner najlepszą alternatywą?

Aby zwiększyć skuteczność ofensywną Paquito Navarro, zawodnik leworęczny byłby wówczas bardzo interesującą opcją.

Wśród trzech najciekawszych opcji dla Paco znajdujemy Arturo Coello . , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, którego trudno widzieć opuszczającego Tapię dla Paquito, Pablo Cardona, również bardzo potężny, ale który popełnia o wiele więcej błędów, a nawet Jon sanz, słabszy, ale wciąż trochę bardziej agresywny niż Paquito.

W przeciwnym razie, aby uzyskać bardziej zrównoważony sposób gry zespołowej Chingalan, z którym Paquito powinien się połączyć Miguel yanguas. Jednak taki zespół spowodowałby, że para straciłaby potencjał ofensywny, a Mike jest już zapowiedziany ze Stupą…

Możliwości po prawej stronie dla Paquito Navarro
Porównanie z Chingalanem

Czy widzisz Paquito Navarro z którymkolwiek z tych graczy? A może uważasz, że Andaluzyjczyk powinien jeszcze raz spróbować przygody po prawej stronie?

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.