malaga padel 2015Wielka zmiana sceny: w listopadzie w Maladze będzie więcej świata.

Te mistrzostwa wydają się po prostu dobrze odwołane.

Najgorsze podejrzenia zostały dzisiaj potwierdzone: organizatorzy potwierdzili zawieszenie mistrzostw świata Padel 12e, które miały się odbyć od 9 do 15 w listopadzie w Maladze.

Organizatorzy wyjaśniają, że główne pary świata Padel (ranking Międzynarodowej Federacji Padel) nie chciały brać udziału w tych mistrzostwach świata w Padel.

Zakłócenia i straty finansowe dla uczestników

Te mistrzostwa dyskredytują międzynarodowe władze Padel.

Po pierwsze, te mistrzostwa świata Padel miały się odbyć w Miami. FIP nie będzie pogratulować i złożyć oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Ale w styczniu zeszłego roku. Padel Pro Tour, która miała być wchłonięta przez World Padel Tour, została wyróżniona poprzez wycofanie organizacji tych mistrzostw świata z FIP. Miami mogło być miejscem tych mistrzostw. Ale PPT zdecydowało inaczej. W końcu wybiera Malagę, kolebkę padla.

Chociaż koniec zgłoszeń został przełożony na październik 21, PPT ogłasza dzień po niemożności zdobycia tych mistrzostw świata w Padel.

Pytania

Po pierwsze, dlaczego najlepsze pary łopatek na świecie nie chciały brać udziału w tych mistrzostwach świata w Padel?
Z pewnością powody finansowe i polityczne. Z pewnością dowiemy się nieco więcej w nadchodzących dniach.

Zarejestrowani gracze, którzy zapłacili już za bilety lotnicze itp., Czy otrzymają zwrot pieniędzy?
To powinno być całkowicie normalne. Jednak nic nie jest mniej pewne. Co jest jeszcze bardziej niewiarygodne: na stronie internetowej Międzynarodowej Federacji Padel nic jeszcze nie napisano na ten temat. Jest więc szansa, że ​​niektóre pary będą nadal widoczne dziś wieczorem pod słońcem Malagi w dni 20.

Po co odkładać terminy rejestracji na 20 w październiku, jeśli anulowanie turnieju było nieuniknione?
Pytanie, które z pewnością pozostanie bez odpowiedzi. Ale organizacja tego wydarzenia zostanie przetestowana.

Mistrzostwa Europy 2015 PadelCzy można zakwestionować mistrzostwa Europy?

To wydarzenie nie ma nic wspólnego z mistrzostwami świata w Maladze, ponieważ to FIP bezpośrednio zarządza europejskimi mistrzostwami wiosłowymi. Ale wiemy już, że Hiszpania może przegapić telefon, który byłby oczywiście ogromnym ciosem (łaski?), Który został wniesiony na te zawody zaplanowane na grudzień w Holandii. Sprawa do naśladowania ...

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.