Aby mistrzostwa świata Padel Team odbyły się w Cascais obok Lizbony od 14 do 20 Listopad, klub gospodarzy Quinta z Marinha Racket Club został wybrany jako gospodarz drużyn.

[src googlemap = ”„Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″]

Klub Padel jest najnowszym gospodarzem mistrzostw świata Padel z bardzo nowoczesnymi udogodnieniami.

Miasto położone kilka kroków od Lizbony, klub jest w rzeczywistości prawdziwym kompleksem sportowym stworzonym w 2014 z kortami Padel 9 (6 indoor i 3 outdoor), kortami tenisowymi 8 (3 indoor i 5 outdoor), korty do squasha 3, Sklep 1 i garderoba 1.

Kompleks jest szczególnie aktywny z więcej niż członkami 500.

Krótko mówiąc, te mistrzostwa świata Padel odbędą się w pięknym kompleksie sportowym.

To będzie wspaniałe doświadczenie dla francuskiej drużyny Padel, panie i panowie.

Kury z drużyn Francji, panie i panowie

Francja zna swoje kury od kilku dni. Jeśli kury będą skomplikowane, Francja jest zespołem, którego należy unikać dla wielu zespołów, z wyjątkiem Hiszpanii / Argentyny, kraju daleko przed wszystkimi.

W drużynie kobiecej musieliśmy unikać, reprezentacji Portugalii, kata reprezentacji Francji na mistrzostwach Europy w grudniu zeszłego roku, który na szczęście został rozstawiony i dlatego nie mógł skończyć z Hiszpanią, głową także serial. Wreszcie Francja odziedziczy Meksyk, mało znany zespół, ponieważ żaden z graczy nie miał wyniku na torze World Padel Tour.

W przypadku mężczyzn pula wydaje się jednorodna, z Belgią, skomplikowanym zespołem, który przegrał już w grudniu z Francją dla „Europy”, Włoch, które były częścią partii 2 i wydają się znacznie tańsze niż Brazylia lub Urugwaj i Paragwaj, najwyższe nasienie w puli, które wydaje się znajdować powyżej całej puli, nawet jeśli jest jeszcze lepsze niż Hiszpania czy Argentyna.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.