Monte Carlo Padel Master ewoluował niedawno. Nito Brea niestety opuścił statek z powodów zawodowych. Inne osoby przyjdą, aby wzmocnić zespół MCPM. Marina Ballestero, kierownik ds. Komunikacji, odpowiada.

1) Po pierwsze, kim są te osoby, które dołączają do zespołu? CV / zdjęcia?
Oscar Solé jest dziennikarzem, który pracował w World Padel Tour przez lata; zajmie się teraz komunikacją sportów międzynarodowych Monte-Carlo. Matías Fernández przez lata pracował w kilku klubach padel dbanie o sieci społecznościowe i klientów; opiekuje się sieciami Monte-Carlo International Sports, Monte-Carlo Padel Mistrzu, Fabrice Pastor Cup od tego lata.
2) Kto zastąpi Nito?
Na razie nikt nie zastąpi Nito; Gaby Reca współpracuje z nami w kilku kwestiach. W każdym razie wszystkie międzynarodowe projekty sportowe Monte-Carlo są już uruchomione i są w trakcie realizacji. Inne osoby powinny wzmocnić zespół.
3) Czy istnieją inne powody niż osobiste dla Nito?
Nito zainwestował dużo czasu i energii w międzynarodowe sporty Monte-Carlo; ma także inne profesjonalne projekty i swoją rodzinę w Argentynie i na razie się na tym skoncentruje.
4) Czy zamierzasz postąpić inaczej? Jeśli tak, to co i dlaczego?
Monte-Carlo International Sports kontynuuje sponsoring zawodników, promocję młodych zawodników z Fabrice Pastor Cup, szkolenie i promocję padel w Tennis Padel Soleil oraz w Monte-Carlo International Sports Academy w Manolo Santana Sports Centrum.
Pamiętaj, że MCIS pozwoli na rozwój szkoły prowadzonej przez Gaby Recę i jego zespół techniczny (Manu Martín i Pablo Bernardí). Padel Mistrz ma również nową umowę z Bullempadel w tekstyliach i materiałach sportowych. Oczywiście nadal pracujemy nad promowaniem rozszerzenia padel W innych krajach.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.