Od jakiegoś czasu na wydarzeniach lub w sieciach społecznościowych znajdujemy dziwną ścianę, która wywołuje sensację wśród sportowców.

Jest znany jako „Ściana refleksyjna”.

To cyfrowa ściana, która pozwala uczestnikom przyjść i przetestować, jak sama nazwa wskazuje, ich refleks i pamięć w zabawny i oryginalny sposób.

Podczas turnieju P2000, który odbył się we wrześniu w Club des Pyramides, gracze, widzowie i członkowie klubu mogli trenować i rzucać sobie wyzwania na cyfrowej ścianie.

W istocie Padel punkt odwołał się do firmy Digi Sport IDF aby zapewnić tę animację i uhonorować nasz ulubiony sport.

Nowy sposób na trening

Cyfrowa ściana to oryginalna koncepcja animacji polegająca na celowaniu w świecące cele, aby osiągnąć najlepszy wynik w 60 sekund. Czujniki służą do rejestrowania i wyświetlania zaznaczonych punktów.

Zabawne podejście do sportu, ale także prawdziwe narzędzie treningowe do pracy nad precyzją.

Wyzwanie zaproponowane przez Padel Punkt pozwalał graczom mierzyć się ze sobą przez cały weekend, a ostatecznie to młody Alexander zabrał do domu nagrodę (rakietę) z wynikiem 35 uderzeń w 60 sekund.

Zawodowi gracze również zabrali się do gry, jak Argentyńczyk Andres Britos, zawodnik na torze APT.

Ściana refleksyjna Andre Britos

Możliwość dostosowania do wielu dyscyplin sportowych

Oprócz padelObecni na imprezie dzieci i dorośli mogli także poćwiczyć koszykówkę, szermierkę, piłkę nożną, rugby, boks, a także gry refleksyjne i pamięciowe, dzięki wielu programom dostępnym na cyfrowej ścianie.

Ta ściana przyciąga zwolenników z całego świata sportu, ponieważ wielu profesjonalnych sportowców zostało uwiedzionych tą nową zabawą.

Udało nam się zobaczyć kapitana francuskiej drużyny piłkarskiej  Hugo Lloris baw się dobrze folią ręczną lub byłymi obcokrajowcami Jacksona Richardsona (piłka ręczna) lub Sylvain Wiltord (piłka nożna) grać.

Nie są jedynymi.

Rzeczywiście możemy znaleźć Jo Tsonga, Michael Chang, David Goffin i wiele innych celebrytów ze sportu przyjechało, aby sprawdzić swój refleks i precyzję na tej ścianie.

Jeśli i Ty chcesz zaoferować przyjazną i oryginalną rozrywkę na imprezy w Twoim Klubie, skontaktuj się Digi Sports IDF (laurent@digisports-idf.fr)

 

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.