To początek pięknej listy w 2014, nowym klubie Padel, który znajduje się w pięknym otoczeniu: BEAUSOLEIL.

[googlemap src = ”https://maps.google.fr/maps?q=beausoleil&hl=fr&ie=UTF8&ll=43.739228,7.434225&spn=0.045889,0.104628&geocode=+&hnear=Beausoleil,+Alpes-Maritimes,+Provence C% C3% B4te + d'Azur & t = m & z = 14 i iwloc = A ”align =” aligncenter ”]

14 w grudniu ubiegłego roku otworzył nowy klub Padel w południowo-wschodniej Francji: Royal Riviera Padel Club w Beausoleil / Monaco (06).

Z inicjatywy Andrew KNOX (prezes stowarzyszenia Padel Monaco) i Christiana COLLANGE (dyrektor klubu tenisowego Beausoleil) zainstalowano dwa nowe korty z dywanem w klubie tenisowym Beausoleil, który znajduje się w wyjątkowe, na obrzeżach Monako, aby umożliwić fanom małej piłki przyjść i spróbować tego bardzo zabawnego sportu.

Mecz wystawowy został zaproponowany widzom, a następnie odcięcie tradycyjnej wstążki w obecności burmistrza i Didiera DESCHAMPS, wejdź w sąsiada i zakochaj się w padelu!

Sesje odkrywcze, imprezy typu mix-in, turnieje, kliniki, między innymi, są planowane w ramach 2014, aby promować padel i animować Royal Riviera Padel Club z udziałem Kristiny CLEMENT, zwycięzcy Master France 2013 (FFP).

Niech żyje ten nowy klub ... celem jest szybkie wypełnienie tych kortów, aby zainstalować więcej!

Zespół PM - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.