To początek świetnej listy w 2014 roku, nowego klubu padel i co nie mniej ważne, położony we wspaniałej okolicy: BEAUSOLEIL.

[googlemap src = ”https://maps.google.fr/maps?q=beausoleil&hl=fr&ie=UTF8&ll=43.739228,7.434225&spn=0.045889,0.104628&geocode=+&hnear=Beausoleil,+Alpes-MaritimesA+Provence- C% C3% B4te + d'Azur & t = m & z = 14 & iwloc = A ”align =” aligncenter ”]

14 grudnia zainaugurowano nowy klub padel w południowo-wschodniej Francji: Królewska Riwiera Padel Klub w Beausoleil / Monako (06).

 Z inicjatywy Andrew KNOXA (Prezesa Stowarzyszenia Padel Monaco) i Christian COLLANGE (dyrektor Tennis Club de Beausoleil), dwa nowe korty z wykładziną zostały zainstalowane w Tennis Club de Beausoleil, zlokalizowanym w wyjątkowym miejscu, na skraju Monako, aby umożliwić fanom małej piłki przyjdź i spróbuj tego bardzo fajnego sportu.

Widzom zaproponowano mecz pokazowy, a następnie przecięcie tradycyjnej wstęgi w obecności burmistrza i Didiera DESCHAMPS, który przyjechał jako sąsiad i zakochany w padel !

Sesje odkrywcze, wieczory Mix-in, turnieje, kliniki, między innymi, planowane są na 2014 r. W celu nagłośnienia padel i ożyw Królewską Riwierę Padel Klub z udziałem Kristiny CLEMENT, zwyciężczyni Master France 2013 (FFP).

Niech żyje ten nowy klub… którego celem jest szybkie wypełnienie tych kortów i zainstalowanie innych!

Zespół PM -  Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.