Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że 20 lipca zmarł śp Marina Ponzio. Ten gracz (najlepszy ranking: 19. francuski), nauczyciel w TC Gémenos i trener padel gdyż liga prowansalska odcisnęła swoje piętno na świecie padel Francuz ze swoją radością życia i komunikatywnym dobrym humorem. Jego pamięci złożono wiele hołdów, kiedy nadeszła wiadomość.

Klub sześciu utworów

Klub ten, który Marina założyła wraz z mężem Davidem D'Antonio i ich partnerem Cédrikiem Latagliatą, otworzy swoje podwoje w ciągu kilku tygodni. Klub będzie nosił nazwę „P3 firmy Marina" na jego cześć. Struktura będzie obejmować 6 kortów zewnętrznych, klub.

Na terenie o powierzchni ponad 14000 2 mXNUMX w mieście Peypin w Bouches du Rhône powstanie również profesjonalny sklep.

„Projekt życia”

David, który przejął pochodnię, tak wyraził swoje odczucia co do tego projektu: „Z wielką dumą możemy ogłosić, że klub wkrótce ujrzy światło dzienne. Ten projekt, który był dla nas projektem życia, przyjął zupełnie inny obrót... Dziś celem tego klubu jest to, aby Marina pozostała nieśmiertelna zarówno dla wszystkich, którzy ją znali, jak i aby moja córka Léonie mogła aby z biegiem czasu przekonać się, jaką miała cudowną matkę i jak bardzo była kochana przez wielu. Uszanowaliśmy wszystkie życzenia Mariny w tym projekcie i dołożyliśmy wszelkich starań, aby jej dusza była zawsze z nami.".

Na zakończenie dziękuje wszystkim osobom, które otaczały go w ostatnich miesiącach i które pomogły mu w realizacji tego projektu: „Chciałbym podziękować Cédricowi, mojej rodzinie i teściom za ich niezachwiane wsparcie w tym projekcie i wszystkie próby, przez które musiałem przejść w ciągu ostatnich miesięcy.".