Eric Calvino jako pierwszy uwierzył w padel w Awinionie, oferując zewnętrzne korty do padla 2, a także kompleks już bardzo bogaty w sport.

W ten sposób Ballconcept stał się pierwszą strukturą, która wyruszyła na Padel w Awinionie. Eric Calvino wspomina swoją przygodę wokół padla.

1 / Jak narodził się pomysł padla?

Odkryłem padel w Hiszpanii. Moje korty tenisowe nie były używane. Oczywiście chciałem umieścić padla w maju 2015.

Postanowiłem dołączyć do zespołu Henri Leconte Padel Klub. To naprawdę dobra rzecz. Mam Capucine Pecher, menadżera ds. Komunikacji, który przyjeżdża trenować padla w naszym klubie.

2 / Padel działa dobrze?

To centrum wielu aktywności, a padel zajmuje jego miejsce w centrum. Nadal musimy pracować, aby regularnie przyciągać dobrych graczy.

Zaletą jest to, że ten sport jest nie tylko dla dżentelmenów, ale dla całej rodziny i właśnie to chcemy przekazać.

3 / Jakie są oferty?

Posiadamy degresywne karnety w zależności od liczby zakupionych godzin. Proponujemy dni otwarte, takie jak 23 i 24 April.

Te otwarte drzwi są otwarte przez cały dzień i są bezpłatne.

Ogłaszam oficjalne oświadczenie: szukam wykwalifikowanej osoby w Padel, która zaproponuje inicjacje, lekcje gry w Padel itp.

4 / Jakie są cele?

Przede wszystkim, aby pozwolić temu sportowi na maksymalny rozwój w naszym klubie, a następnie będziemy mieć możliwość założenia 3e skok padela, jeśli padel kontynuuje rozwój.

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Poszukuję nauczyciela padla:
Ballconcept z Awinionu szuka nauczyciela padla lub osoby zmotywowanej do opracowania padla w klubie. W razie zainteresowania skontaktuj się z Ericem Calvino: calvino.eric@gmail.com
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.