Eric Calvino był pierwszym, w który uwierzył padel w Awinionie, w szczególności oferując 2 padel outdoor, oprócz kompleksu już bardzo bogaty w zajęcia sportowe.

Dlatego Ballconcept stał się pierwszą konstrukcją, która zdecydowała się na wprowadzenie padel na Awinionie. Eric Calvino wspomina swoją przygodę padel.

1 / Skąd pomysł na puttowanie padel ?

Odkryłem padel w Hiszpanii. Moje korty tenisowe nie były używane. Oczywiście chciałem umieścić padel Może 2015.

Postanowiłem dołączyć do zespołu Henri Leconte Padel Klub. To naprawdę dobra rzecz. Mam Capucine Pecher, menedżera ds. Komunikacji, który przychodzi na szkolenie w padel w naszym klubie.

2 / Le padel działa dobrze ?

Jest to centrum wielofunkcyjne, a padel zajmuje swoje miejsce w centrum. Nadal musimy pracować, aby regularnie pozyskiwać dobrych graczy.

Zaletą jest to, że ten sport jest nie tylko dla dżentelmenów, ale dla całej rodziny i właśnie to chcemy przekazać.

3 / Jakie są oferty?

Posiadamy degresywne karnety w zależności od liczby zakupionych godzin. Proponujemy dni otwarte, takie jak 23 i 24 April.

Te otwarte drzwi są otwarte przez cały dzień i są bezpłatne.

Ogłaszam oficjalnie: SZUKAM wykwalifikowanej osoby o godz padel oferować inicjacje, lekcje padelItp

4 / Jakie są cele?

Przede wszystkim, aby pozwolić temu sportowi na maksymalny rozwój w naszym klubie, a następnie będziemy mieć możliwość założenia 3e ziemia padel jeśli padel kontynuuje swój rozwój.

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Wyszukaj nauczyciela padel :
Ballconcept d'Avignon poszukuje profesora padel lub zmotywowaną osobę do rozwoju padel w klubie. W razie zainteresowania skontaktuj się z Ericiem Calvino: calvino.eric@gmail.com
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.