W Yvelines również się porusza! US Pecq Tennis właśnie zainstalował korty 2 po prawdziwym torze przeszkód dla klubu i tym samym stał się pierwszym miejskim klubem tenisowym w Yvelines, który ma zaplecze do gry w padla.

Nawet jeśli liga Yvelines stała się ostatnio znana, ponieważ pozwala na organizację międzyregionalnych faz mistrzostw Francji Padel Club Padel Club Bois d'Arcy, projekty Padel rosną w Yvelines i to dobrze!

[src googlemap = ”„Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″]

Inauguracja pod słońcem i pełne tory!

Za inaugurację tych padelwszyscy byli obecni, począwszy od Laurence'a Bernarda, burmistrza Le Pecq i tenisisty. Madam Mayor próbowała swoich sił padel ze zwinnością i oficjalnie uruchomił padel w jego mieście.

Obecni byli również Norbert Rampolla, prezes Yvelines Tennis League, Christian Cienka, prezydent US Pecq i oczywiście Catherine Lefebvre, prezes US Pecq Tennis, architekt wraz z synem Mathiasem do rozwoju tego projektu. padel w klubie tenisowym.

"Duma po torze przeszkód, aby osiągnąć ten wynik„Wyjaśnia Catherine Lefebvre, która zainicjuje ten projekt na początku 2015. "Ale klub, a zwłaszcza ratusz, zaufały nam, że podkreślamy ten sport jako coraz bardziej modny, który doskonale uzupełnia naszą aktywność sportową w amerykańskim Pecq"

Sukces taki, że trzeba będzie poczekać 20h30 na zakończenie tego inauguracyjnego dnia. "Ogromne podziękowania również dla zespołu Kaktus Padel i France Padel Pro za świetny występ i zainicjowanie wszystkich uczestników / graczy podczas tej inauguracji"

"Planujemy przeszkolić naszych nauczycieli i pozwolić im z kolei uczyć tego sportu”. Wszystko to zostanie zorganizowane w nadchodzących miesiącach.

W części komercyjnej planowana jest roczna opłata od 200 € do 250 € nieograniczona na terenie.

Klub na wideo: https://www.youtube.com/watch?v=fwO8RKPNsfQ

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.