[typ pola = ”informacje”]Padel Magazyn - Padel rośnie w Europie. Na dowód tego wielkiego wydarzenia, które ma miejsce w Monachium: ISPO Munich 2014. [/ Box]

Istnieje silna reprezentacja hiszpańskich firm. Ona jest nawet rekordowa!

„W tym roku będziemy rekordowo uczestniczyć w firmach 60”, powiedziała Martina Claus, dyrektor FiraMunich, oficjalny przedstawiciel Messe München International w Hiszpanii i Andorze.

Każdego roku więcej niż międzynarodowi wystawcy 2400 prezentują swoje produkty w sektorze sportów outdoorowych, narciarskich i sportów akcji na ISPO MUNICH na terenie 180 000 m2 i odwiedzających 81 000 pochodzących z kraju 109.

Już ponad 40 lat na targach ISPO MUNICH prezentujemy artykuły sportowe, obuwie sportowe i modowe oraz najnowsze trendy w tych segmentach. Z roku na rok ta profesjonalna i dynamiczna platforma zapewnia uczestnikom maksymalną komunikację.

Jest to jedyna platforma międzynarodowa obejmująca sektor sportowy, która daje również uczestnikom możliwość odkrycia synergii między różnymi segmentami i możliwości sprzedaży krzyżowej, a także odkrycia nowych segmentów i przyszłe trendy.

Wielu profesjonalnych graczy padel przybyło na tę okazję, aby zobaczyć dema na boisku ustawionym na tę okazję w tej ogromnej hali.

Ta międzynarodowa i wyjątkowa wystawa mogłaby równie dobrze zaprezentować padel w całej Europie, ale także w Azji ...

Mam nadzieję, że ...

Franck Binisti - Padel Magazyn
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.