Padel Magazine - Jaki klub! Co za infrastruktura! W Manosque, Olivier, Laurent i Michel menadżerowie i inwestorzy pomyśleli, że mogą zajść daleko. 27 maja 2014 r. Było spotkaniem, którego nie można przegapić, aby odkryć Le Complexe, która ma 3 padel, zupełnie nowy, w szczególności z panoramicznym podłożem i ochrowym dywanem, który od razu przywodzi na myśl gliniane korty Rolanda Garrosa.

 

Kompleks obejmuje również stopę piątkę z 4 kortami krytymi. Co powiedzieć o architekturze ze szczególnym uwzględnieniem tego rozciągniętego płótna przepuszczającego naturalne światło na boiskach piłkarskich, z dala od standardowych konstrukcji w więzieniu… Niewiele poza: Bravo.

Zapraszamy oczywiście do zobaczenia na własne oczy tego klubu padel i piłka nożna 5; jeśli nie jest to możliwe, przejdź do naszego albumu poświęconego wyłącznie temu klubowi na naszej stronie na Facebooku.

Powrót do naszej krainy padel. Ten klub padel oferuje strukturę zewnętrzną i oferuje 2 padel klasyka z zielonym dywanem i to słynne pole panoramiczne prawie jedyne w Europie. A Francja zaoferowała sobie w ciągu kilku miesięcy dwa panoramiczne boiska, jedno ostatnio w klubie Set w Aix en Provence, a teraz Manosque, które po raz kolejny udowadniają rozwój naszego sportu na dobry rok. Ostatnie komentarze FFT dotyczące integracji padel w swoim statucie z pewnością pomogły niektórym w podjęciu korzystnej decyzji padel.

Uważaj, panoramiczne boisko Manosque oferuje więcej i tym razem coś zupełnie wyjątkowego we Francji: możliwość filmowania swoich meczów! Najlepsze punkty (i niestety pominięte) zostaną teraz zapisane i przesłane do graczy.

Menedżerowie wpadli na sprytny pomysł skopiowania tego, co już działo się za piętnaście stóp, i dostosowania tego do własnego terenu. padel. Co za uczta!

Jest tyle do powiedzenia.

Może powinniśmy zacząć od omówienia Henry'ego Leconte Padel Club (HLPC), którego standardem jest Henry Leconte? Kompleks jest rzeczywiście częścią tej nowej struktury, która została niedawno wprowadzona i która przyniesie tylko pozytywne skutki dla naszego drogiego sportu. (Obiecujemy, że wkrótce artykuł poświęcony tej nowej strukturze)

Być może powinniśmy zacząć od zespołu Kompleksu, ciepłego i hojnego, którego dowiesz się na miejscu lub za pośrednictwem naszych raportów.

Może powinniśmy byli podkreślić żywiołowość i sukces wystawy i inicjacji padel oferowane przez Francję na ponad 4 godziny Padel Pro dla 250 osób obecnych na inauguracji?

Ale ostatecznie wielkim zwycięzcą jest padel.

Tym wszystkim Manosque i Complex sygnalizują w ten sposób rewelacyjny powrót do świata padel i piłka nożna 5.

Powodzenia w kompleksie i niech żyje padel !

Franck Binisti i Clément Forget - Padel Magazine
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.