Padel Magazine - Co za klub! Jaka infrastruktura! W Manosque, Olivier, Laurent i Michel menadżerowie i inwestorzy doskonale widzieli daleko. 27 May 2014 było miejscem spotkań, którego nie można przegapić, aby odkryć kompleks, który liczy korty Padel 3, zupełnie nowy z panoramicznym terenem i ochrowym dywanem, który natychmiast przywodzi na myśl gliniane korty Roland Garros.

Na terenie kompleksu znajduje się również boisko do piłki nożnej z halami 4. A co z architekturą z tym rozciągniętym płótnem, pozwalającym na obracanie się naturalnego światła na boisku piłkarskim, z dala od standardowych struktur w więzieniu ... Niewiele poza: Bravo.

Zapraszamy do obejrzenia tego padla i klubu piłkarskiego 5; jeśli nie jest to możliwe, wskocz do naszego albumu poświęconego wyłącznie temu klubowi na naszej stronie na Facebooku.

Wróćmy do naszych kortów Padel. Ten klub Padel oferuje strukturę zewnętrzną i oferuje klasyczne boiska 2 z zielonym dywanem i ten słynny panoramiczny teren prawie unikalny w Europie. A w ciągu kilku miesięcy Francja zaoferowała dwa panoramiczne miejsca, jedno ostatnio w Set Club w Aix en Provence, a teraz Manosque, które po raz kolejny udowadniają rozwój naszego sportu na dobry rok. Ostatnie uwagi FFT na temat włączenia padla do jego statutu z pewnością pomogły niektórym w podjęciu decyzji na korzyść padla.

Uważaj, panoramiczny teren Manosque oferuje więcej i tym razem jest całkowicie wyjątkowy we Francji: możliwość filmowania jego meczów! Najpiękniejsze punkty (i niestety pominięte) zostaną teraz zapisane i wysłane do graczy.

Menedżerowie wpadli na ten sprytny pomysł, aby skopiować to, co już się działo w piłce nożnej i dostosować to do swojego boiska do padla. Co za uczta!

Jest tyle do powiedzenia.

Być może trzeba zacząć od rozmowy o klubie Henry Leconte Padel (HLPC), którego standardem jest Henry Leconte? Kompleks jest rzeczywiście częścią niedawno wprowadzonej nowej struktury, która pozytywnie wpłynie na nasz drogi sport. (Obiecujemy wam wkrótce artykuł poświęcony tej nowej strukturze)

Być może powinniśmy zacząć od zespołu Kompleksu, ciepłego i hojnego, którego dowiesz się na miejscu lub za pośrednictwem naszych raportów.

Być może powinniśmy przedstawić musowanie i powodzenie wystawy i inicjacji Padel zaproponowanej na ponad X godzin 4 przez ludzi z Francji Padel Pro 250 obecnych na inauguracji?

Ale ostatecznie wielkim zwycięzcą jest padel.

Po tym wszystkim Manosque i kompleks zapowiadają niesamowity powrót do świata padla i piłki nożnej 5.

Powodzenia w kompleksie i niech żyje padel!

Franck Binisti i Clément Forget - Padel Magazine
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.