Padel Magazyn - Co za klub! Co za infrastruktura! W Manosque, Olivier, Laurent i Michel menadżerowie i inwestorzy pomyśleli, że mogą zajść daleko. 27 maja 2014 r. Było miejscem, którego nie można przegapić, aby odkryć kompleks, który ma 3 korty do padla, zupełnie nowe, w szczególności z panoramicznym boiskiem i ochrowym dywanem, który natychmiast przywodzi na myśl gliniane korty Rolanda Garrosa.

Na terenie kompleksu znajduje się również boisko do piłki nożnej z halami 4. A co z architekturą z tym rozciągniętym płótnem, pozwalającym na obracanie się naturalnego światła na boisku piłkarskim, z dala od standardowych struktur w więzieniu ... Niewiele poza: Bravo.

Zapraszamy do obejrzenia tego padla i klubu piłkarskiego 5; jeśli nie jest to możliwe, wskocz do naszego albumu poświęconego wyłącznie temu klubowi na naszej stronie na Facebooku.

Wróćmy do naszych kortów Padel. Ten klub Padel oferuje strukturę zewnętrzną i oferuje klasyczne boiska 2 z zielonym dywanem i ten słynny panoramiczny teren prawie unikalny w Europie. A w ciągu kilku miesięcy Francja zaoferowała dwa panoramiczne miejsca, jedno ostatnio w Set Club w Aix en Provence, a teraz Manosque, które po raz kolejny udowadniają rozwój naszego sportu na dobry rok. Ostatnie uwagi FFT na temat włączenia padla do jego statutu z pewnością pomogły niektórym w podjęciu decyzji na korzyść padla.

Uważaj, panoramiczny teren Manosque oferuje więcej i tym razem jest całkowicie wyjątkowy we Francji: możliwość filmowania jego meczów! Najpiękniejsze punkty (i niestety pominięte) zostaną teraz zapisane i wysłane do graczy.

Menedżerowie wpadli na ten sprytny pomysł, aby skopiować to, co już się działo w piłce nożnej i dostosować to do swojego boiska do padla. Co za uczta!

Jest tyle do powiedzenia.

Może powinniśmy zacząć od omówienia Henry'ego Leconte Padel Club (HLPC), którego standardem jest Henry Leconte? Kompleks jest rzeczywiście częścią tej nowej struktury, która została niedawno wprowadzona i która przyniesie tylko pozytywne skutki dla naszego drogiego sportu. (Obiecujemy, że wkrótce artykuł poświęcony tej nowej strukturze)

Być może powinniśmy zacząć od zespołu Kompleksu, ciepłego i hojnego, którego dowiesz się na miejscu lub za pośrednictwem naszych raportów.

Być może powinniśmy byli podkreślić żywiołowość i sukces wystawy oraz inicjację padla oferowaną przez ponad 4 godziny przez Francję Padel Pro dla 250 osób obecnych na inauguracji?

Ale ostatecznie wielkim zwycięzcą jest padel.

Po tym wszystkim Manosque i kompleks zapowiadają niesamowity powrót do świata padla i piłki nożnej 5.

Powodzenia w kompleksie i niech żyje padel!

Franck Binisti i Clément Forget - Padel Magazyn
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.