Le padel w służbie Twojego zespołu

Twoja postawa na korcie padel jest wiernym odzwierciedleniem tego, jak zachowujesz się w życiu, w pracy, w zespole...To zdanie podsumowuje filozofię i metodologię Sport do Bumieścić padel w służbie jednostki w kontekście zawodowym. Sebastien Onaindia, dyrektor generalny Sports To B, wyjaśnia.

Wzmocnij relacje międzyludzkie w firmie

Jeśli prowadzisz firmę lub zespół, Sports To B oferuje Ci całkowite zanurzenie i powrót do podstaw, aby właściwie naoliwić te mechanizmy i wszystkie niezbędne cechy dla silnego, współudziałowego i wydajnego zespołu. Komitety zarządzające, teambuilding, seminaria, wyjazdy motywacyjne, PR klienta… możliwości jest wiele przez cały rok, a ostatnie badania wykazały znaczenie „pobudzania” relacji międzyludzkich w firmie poprawić swoje wyniki.

Żyjemy w złożonym czasie, gdzie zmieniają się nawyki społeczne w firmie. Wyraźnie widać coś przed i po COVID, zwłaszcza jeśli chodzi o pracę z domu. Przyniosło to wiele dobrych rzeczy, zwłaszcza pod względem elastyczności i lepszej prywatności, ale przyniosło też złe rzeczy, takie jak duża utrata szybkości w zakresie relacji pracowniczych, co jest niezbędne, aby mieć odnoszący sukcesy zespół.

Komunikacja, koordynacja, komplementarność, zaufanie, zaangażowanie... Być może nigdy nie zastanawiałeś się nad tym tematem, ale le padel to doskonały sport do doskonalenia wszystkich aspektów pracy zespołowej ponieważ gra się na 4, niezbyt niebezpiecznie, bardzo towarzysko i dość łatwo jest szybko się bawić!

Połącz biznes z przyjemnością

W Sports To B łączymy przyjemne z pożytecznym… Twój ulubiony sport służy Twojemu zespołowi! Dzięki precyzyjnie opracowanej metodologii, trener biznesu będzie obserwował postępy padel (głównie zachowanie, reakcje, nastawienie graczy) i będzie robić notatki. Wcześniej zidentyfikuje z TOBĄ problemy do rozwiązania i aspekty, nad którymi należy dogłębnie pracować (może to być problem z komunikacją wewnętrzną, taki jak problem spójności, a nawet pewności siebie itp.). Każdy zespół jest inny, każdy ma swoje problemy.
po czasie padel, organizujemy sesję pracy grupowej, podczas której przedstawiamy opinie każdego z osobna, uczucia, emocje itp. nawzajem i wspólnie pracujemy nad możliwymi ulepszeniami.

Intensywny, produktywny i zabawny dzień!

Madryt, Marbella, Majorka czy nawet Barcelona… Zabierzemy Cię do najlepszych klubów w najpiękniejszych miastach! Nasze imprezy są realizowane pod klucz i uwzględniają całą logistykę, daleko poza nią padel ! Hotel, transport, atrakcje turystyczne, gastronomia… pomożemy Ci ułożyć ten wyjazd zespołowy tak, jak sobie tego życzysz.

Skontaktuj się ze Sports To B, aby uzyskać więcej informacji!

seb@sportstob.com

Telefon i WhatsApp: +34 685 40 88 03

Publié par
Xan Tafernaberry
tagi: Sport do B