W zeszłą niedzielę Le Padel Club Bois d'Arcy ze swoimi kortami halowymi 6, co czyni go największym klubem wyspiarskim we Francji, oferuje luksus organizacji dwóch turniejów tego samego dnia.

Benjamin Tison i Fréderic Pommier wygrywają etap Pucharu Krajowego Padel w Bois d'Arcy

Etap National Padel Puchar, z 16 drużynami, był tam w niedzielę 19 czerwca. Zaimplementowano format 4 puli po 4 drużyny w 9 zwycięskich meczach bez reklam. Ostatnie etapy były oferowane w 2 zwycięskich zestawach. Planowano nawet pocieszenie dla 3th i 4th każdej kury.

Ostateczne zwycięstwo Benjamina Tisona i Fréderica Pommiera przeciwko Frack Binisti i Sébastien Ruiz de Conejo (6/4 7/5) było punktem kulminacyjnym dnia.

To był sporny mecz doskonałej jakości:

Cédric Carité / Loic The Panse and Fabrice Ortiz / Sylvain Gimenez

Le Padel Club de Bois d'Arcy gościł również fazy kwalifikacyjne ligi Essonne, w których uczestniczył w szczególności niedawny mistrz Europy padel : Cédric Carité. Ostateczne zwycięstwo zwykle przypadło Cédricowi Carité i Loic Le Panse.

Fabrice Ortiz i Sylvain Gimenez również potrafią przejść między kroplami. Nic nie zyskało, ponieważ obaj gracze wracali z rekonwalescencji.

mistrzostwa Francji testują 2016

Niezłe mecze ... i nie to ...

Dzień był bogaty w piękne mecze wypełnione pięknymi gestami i emocjami. Co sprawiło, że ludzie marzyli o tym wydarzeniu.

Klub Padel został w tym celu przekształcony między salon relaksacyjny z relaksem / zdrowiem produktów i zdrowiem.

Klub Padel będzie również gospodarzem mistrzostw Yvelines, które odbędą się w czerwcu 30 i 1er Lipca dla mężczyzn i 7 i 8 lipca dla kobiet, które zakwalifikują się do międzyregionalnych faz mistrzostw Francji padel.

Prawdziwa instytucja Padel w Hiszpanii konto ponad 3 miliony praktykujących którzy grają w to regularnie. Argentyna i Hiszpania mają teraz więcej graczy Padel niż tenisistów.

„Ten sport ma wszystko, aby stać się sportem rakietowym trzeciego tysiąclecia, To bardziej spektakularne niż tenis czy squash bardzo łatwy do nauczenia się i zabawy, Od momentu otwarcia klub Le Padel testuje ciekawych ludzi, aby odkryć ten sport i liczy się 100% podbitych! Jego towarzyskość i żartobliwość to duże atuty. Może być praktykowany przez każdego, zwłaszcza z rodziną. W porównaniu do innych sportów rakietowych uwielbiają ją kobiety i dzieci ”. Złóż świadectwo współzałożycielom klubu Padel Club Bois d'Arcy Melika i Johna.

Le padel dostępne dla wszystkich i zawsze w Yvelines to możliwe!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.