W zeszłą niedzielę Le Padel Club Bois d'Arcy ze swoimi kortami halowymi 6, co czyni go największym klubem wyspiarskim we Francji, oferuje luksus organizacji dwóch turniejów tego samego dnia.

Benjamin Tison i Fréderic Pommier wygrywają etap Pucharu Krajowego Padel w Bois d'Arcy

Etap Krajowego Pucharu Padela z drużynami 16 był obecny w niedzielę 19 czerwca. Zespoły 4 w formacie puli 4 9 w zwycięskich grach 2 bez reklam zostały skonfigurowane. Ostatnie etapy były oferowane w zwycięskich zestawach 3. Pocieszenie zaplanowano nawet dla XNUMXth i 4th każdej kury.

Najważniejszym wydarzeniem było ostateczne zwycięstwo Benjamina Tisona i Frederica Pommiera kontra Fracka Binistiego i Sebastiena Ruiza de Conejo (6 / 4 7 / 5).

To był sporny mecz doskonałej jakości:

https://www.youtube.com/watch?v=eDsAjHgRbDU

Cédric Carité / Loic The Panse and Fabrice Ortiz / Sylvain Gimenez

Padel Club Bois d'Arcy był również gospodarzem fazy kwalifikacyjnej ligi Essonne, w tym niedawnego mistrza Europy padla: Cédric Carité. Ostateczne zwycięstwo zwykle wraca do Cédric Carité i Loic Le Panse.

Fabrice Ortiz i Sylvain Gimenez również potrafią przejść między kroplami. Nic nie zyskało, ponieważ obaj gracze wracali z rekonwalescencji.

mistrzostwa Francji testują 2016

Niezłe mecze ... i nie to ...

Dzień był bogaty w piękne mecze wypełnione pięknymi gestami i emocjami. Co sprawiło, że ludzie marzyli o tym wydarzeniu.

Klub Padel został w tym celu przekształcony między salon relaksacyjny z relaksem / zdrowiem produktów i zdrowiem.

Klub Padel będzie również gospodarzem mistrzostw Yvelines, które odbędą się w czerwcu 30 i 1er Lipiec dla fazy męskiej, a 7 i 8 lipiec dla fazy kobiecej, która pozwoli zakwalifikować się do faz międzyregionalnych mistrzostw Francji w wiosłowaniu.

Prawdziwa instytucja Padel w Hiszpanii konto ponad 3 milionów praktyków którzy grają w to regularnie. Argentyna i Hiszpania mają teraz więcej graczy Padel niż tenisistów.

„Ten sport ma wszystko, aby stać się sportem rakietowym trzeciego tysiąclecia, To bardziej spektakularne niż tenis czy squash bardzo łatwy do nauczenia się i zabawy, Od momentu otwarcia klub Le Padel testuje ciekawych ludzi, aby odkryć ten sport i liczy się 100% podbitych! Jego życzliwość i wesołość to duże atuty. Może to ćwiczyć każdy, w tym rodzina. W porównaniu do innych sportów rakietowych jest kochany przez kobiety i dzieci. Złóż świadectwo współzałożycielom klubu Padel Club Bois d'Arcy Melika i Johna.

Padel dostępny dla wszystkich przez cały czas w Yvelines jest możliwy!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.