Jeden z naszych hiszpańskich kolegów bawił się porównując padel z serialem The Walking Dead z udziałem zombie i nieumarłych. Znaleźliśmy pierwotny temat i rzeczywiście, biorąc ponownie porównania, istnieją punkty przetrwania serii, które należy wziąć pod uwagę w Padel.

Oto najbardziej przydatne punkty serii do rozważenia w padelu.

  • Lepiej wybrać silny zespół

Seria Walking Dead mówi, że lepiej iść na wojnę w towarzystwie niż w pojedynkę. Na padlu jest całkiem podobnie. Jeśli zdecydujesz się grać w grę indywidualnie, będziesz miał małe szanse na wygraną. Pamiętaj, że padel to sport zespołowy, a duet jest silniejszy niż indywidualny.

  • Używaj dostosowanych narzędzi i skutecznej broni

Bez dobrego miecza, dobrej strzały lub dobrego noża bohaterami serii są prawie zagubieni ludzie. To samo w padel. Bez odpowiedniego sprzętu mniej prawdopodobne, że będzie skuteczne. Na padlu jest dużo sprzętu, ale pala dostosowana do naszego ciała, a nasza gra nie będzie nas karać, wręcz przeciwnie. To samo z butami i ubraniami. Bądź wygodny i dobrze chroniony.

  • Miej plan działania, ale bądź gotowy do szybkiego działania

Jeśli masz do czynienia z zombie, ważne jest, aby mieć plan. Co robić Dokąd jechać W padelu ważne jest posiadanie planu B na wypadek kryzysu. Wiedza o tym, co robić w zależności od sytuacji, może odwrócić przebieg meczu. Musimy przygotować mecz taktycznie, wiedząc, jakie są mocne i słabe strony naszych rywali. Ważne jest jednak, aby wiedzieć, jak reagować na nieoczekiwane warunki podczas meczu, takie jak pogoda, wiatr, jeden z dwóch graczy włożonych do lodówki, gracze rzucający wyzwanie wszystkim piłkom ... czynniki, które mogą spowodować, że stracimy kontrolę.

  • Głupie postępowanie może kosztować życie

Kiedy Rick, Daryl i ich towarzysze wyruszają na polowanie na zombie, nie mogą sobie pozwolić na obniżenie czujności. Za rogiem zawsze może znajdować się para nieumarłych. To samo dotyczy padla, na szczęście z mniej katastrofalnymi konsekwencjami. Nie mogę zawieść warty. Przebieg meczu może się bardzo szybko zmienić, aw turnieju, w którym rozegrasz kilka meczów tego samego dnia, zawsze musisz być gotowy na następny. Dlatego ważne jest, aby przygotować się fizycznie i psychicznie do stawienia czoła meczom i przekształcić je w zwycięstwa.

Źródło: Padelgood

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielką padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowania bardzo popularnego wśród klubów i graczy Padel. Felietonista i doradca, pomaga ci grać lepiej dzięki licznym samouczkom.