Mówiliśmy już o tym, tj padel zaprasza na różne turnusy turystyczne, aby umożliwić jak największej liczbie entuzjastów kontynuować uprawianie swojej ulubionej aktywności na wakacjach. I zauważamy tę aktywność ogólnie dobrze komponuje się z łodziami, co nie umknęło Cunardowi.

Rzeczywiście, tak jak Royal Caribbean zrobiło to już w 2020 r, amerykańsko-brytyjska firma spedycyjna zaoferuje tor padel na swoim nowym statku wycieczkowym o nazwie Queen Anne, informacje, które docierają do nas od naszych kolegów z Facet z punktami. Mała rzecz, na boisku można także grać w pickleball.

A dla tych, którzy już chcieliby przetestować padel wybierasz się na rejs, ale boisz się, że nie znajdziesz partnerów, wiedz, że ten ogromny liniowiec pomieści 3000 pasażerów, więc nie powinieneś mieć większych trudności ze znalezieniem innych pasjonatów takich jak Ty!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !