Club House to nowa sieć społecznościowa, która jest hitem. W programie, kursach mistrzowskich i debatach w wielu dziedzinach, aby zgromadzić pasjonatów i profesjonalistów. Sport szczególnie popularny wśród osób mówiących po hiszpańsku, tzw padel oczywiście wylądował na platformie do pobrania na IOS.

Dzielenie się przestrzenią

Club House oferuje możliwość tworzenia prywatnych sal konferencyjnych z obserwatorami, którzy mogą uczestniczyć w debatach pod warunkiem, że zostaną zaproszeni przez moderatora lub administratora. Ten system kooptacji wzbogaca zawartość audio i przyciąga więcej odbiorców.

W ten sposób Carles Prat stworzył Dom Klubowy „Hablamos de pádel” (Porozmawiajmy padel) i liczy już około piętnastu członków, w tym pewną Fernando Belasteguín. Nie można zaprzeczyć, że koncepcja jest zupełnie nowa. „Mój pomysł jest taki, że klub skupia kibiców i zawodników, w tym marki, biznesmenów, kluby czy federacje, w celu dzielenia się ciekawą wiedzą na temat padel i biznes, który go otacza ”, wyjaśnia CMD Sport.

Dwie sesje w tygodniu

Obecnie chodzi o „stworzyć silną bazę społeczną„Mając na celu stać się światowym punktem odniesienia. Obserwatorzy z Portugalii, Włoch i Japonii logowali się do sal konferencyjnych. Boom padel, boiska wewnętrzne i zewnętrzne, internacjonalizacja praktyki to główne tematy, które zostały omówione.

Dwie cykliczne sale konferencyjne, których gospodarzem jest Carles Prat (w języku hiszpańskim), odbywają się w poniedziałki i czwartki od 22:55. Wzrost widzów w nadchodzących tygodniach może doprowadzić do wzrostu kursu, a także do otwarcia nowych kin. Wzrost padel jest teraz zauważany również w sieciach społecznościowych, a ten trend staje się tym bardziej interesujący, że wpływa na sektor marketingu, co jest dowodem na to, że dyscyplina ta rozpoczęła dekadę 2020 w bardziej uporządkowany sposób niż kiedykolwiek.

François Miguel Boudet Dziennikarz padel sport

Jestem dziennikarzem sportowym mieszkającym w Barcelonie i oczywiście fanem padel.

RMC Sports, L'Equipe Magazine, Sport24, Infosport +, BeIN sports, a teraz wisienka na torcie: Padel Magazine ! ;)