Rzadko się to podkreśla. Stany Zjednoczone raczej podążają za ruchem niż mu przewodzą. Stany Zjednoczone są daleko w tyle za rozwojem padel, a szczególnie Nowy Jork. Kilka klubów jest obecnie w budowie i twierdzi, że jako pierwsze oferuje korty tenisowe. padel w Nowym Jorku.

Padel Dom

Przede wszystkim restaurator chce przywieźć padel w stanie z ogromnym ośrodkiem w Williamsburgu. Santiago Gomez chce połączyć swoje dwie pasje: padel i catering.

W programie duży hangar z mnóstwem padel ! Zaplanowano otwarcie w przyszłym roku, ale czy ten klub naprawdę będzie pierwszym w Nowym Jorku?

wyczyn_NY_BK-Padel-Dom_10.27.21-690x445

Pandemia Padel Klub Nowy Jork

— Koniec czekania, ludzie. TEN PADEL PRZYJAZD DO NOWEGO JORKU!”Pisze przyszłość w centrum jej zupełnie nowa strona na Instagramie.

Dla tego klubu bardzo mało informacji, ale to już by zaawansowało swoją pracę.

Kto będzie prawdziwym pierwszym klubem? padel w Nowym Jorku? Wyścig trwa.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można go zobaczyć na różnych międzynarodowych konkursach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach.