Mówimy, że padel to gra łatwo dostępna. Ale tak wszyscy może faktycznie uprawiać ten sport, jeśli w tryb ?

To z pewnością sport stulecia. ZA niezwykły wzrost i duże zainteresowanie krajami na całym świecie. Inwestorzy przepychają się, aby spróbować przygody, ku uciesze ogółu społeczeństwa. Pierwszymi ludźmi, którzy postawili stopę na stoku, byli biegacze w rakietach śnieżnych, głównie mężczyźni, ale stopniowo kobiety zajmowały miejsce w klubach, ale nie tylko…

Sugerować padel dla całej populacji wymaga czasu, organizacji, ale dzięki pomysłom i pracy za kilka lat Hiszpania nie powinna już pojawiać się jako kraj zazdrości.

Pierwsi, których to dotyczy, to dzieci

Jeśli rodzice się bawią padel- będą pytać dziecia jeśli kluby zobaczą zapotrzebowanie, zorganizują się, aby oferować lekcje.

następnie kultura kraju sprzyja praktyce. Przykład: bardzo często w Hiszpanii dzieci kończą dzień około godziny 14, a popołudnia mają wolne. Ten wolny czas jest przeznaczony na wykonywanie takich czynności jak padel.

We Francji często w środy praktykuje się padel będzie możliwe. A ponieważ wszystkie zajęcia odbywają się tego samego dnia, będzie mniej dzieci. Ale małe blond główki to przyszłość sportu i nie należy o nich zapominać, ponieważ padel to wspaniała szkoła życia.

Liczą się wszystkie poziomy

Jeśli wchodzisz do klubu i słyszysz, że nie masz poziomu, aby uczestniczyć w jego meczach, dzieje się tak dlatego, że nie zrozumieli wszystkiego o tym sporcie. Oczywiście czołowi gracze są doceniani, ponieważ są dziećmi z plakatu klubu, ale ci, którzy prowadzą sklep, to wszyscy inni. I jeśli jesteś początkującym, nie wstydź się. Przyjdź do klubu, podziel się grami, a poznasz atmosferę tak wyjątkową, że tylko padel nabywa. Mężczyźni, kobiety, wysocy, niscy, z nadwagą lub w świetnej formie, macie i zasługują na swoje miejsce. Odważyć się.

gracz padel Chiński

Et ludzie niepełnosprawni ?

Hiszpania była (koniecznie) jednym z prekursorów padel dla osób niepełnosprawnych. Wózek inwalidzki, niedowidzący, fizyczny lub psychiczny upośledzenie, jest kilka skojarzeń, które Użyj padel jako źródło socjalizacji i ćwiczeń fizycznych. Istnieją mistrzostwa międzyklubowe, a nawet turnieje całkowicie poświęcone sprawie. Biorąc pod uwagę, że Międzynarodowa Federacja Padel próbuje wprowadzić padel na igrzyskach olimpijskich mogliśmy również znaleźć padel na Igrzyskach Paraolimpijskich!

Ten sport jest świetny i stworzony dla każdego. A bez reklam moglibyśmy użyć hasła: „Przyjdź tak, jak jesteś”. Kiedy jest twój następny mecz?

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielem padel na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowanie bardzo popularne wśród klubów i graczy padel. Publicysta i doradca, pomaga ci lepiej grać dzięki swoim licznym samouczkom padel.