Doha, Dubai, miasta krajów Zatoki Perskiej nie stronią już od przyjemności w padel. Przedstawiamy wam dzisiaj nowy kompleks w mieście Sharjah w Zjednoczonych Emiratach Arabskich!

Położony przy ulicy Al Muntazah, w pobliżu Sheraton Sharjah Beach Resort & Spa, hotel Klub plażowy w Szardży zaoferował sobie nie jeden, ale dwa nowe korty od padel ! Szansa, jak powiedziałby jej dyrektor Dany Dagher de " stworzyć miejsce, które zadowoli naszą społeczność i rozwijający się sport ! Niezależnie od tego, czy jesteś entuzjastą sportu, początkującym czy zawodowym sportowcem, na naszych kortach z pewnością będziesz się dobrze bawić. "

Te sądy padel Sharjah Beach Club zapraszamy osoby na wszystkich poziomach: od początkujących po profesjonalistów, ze w szczególności możliwością rezerwuj automaty teraz na Playtomic. Zarząd pracuje również nad organizacją turniejów, pierwszy z nich odbędzie się 15 stycznia 2022 r..

Korty w klubie plażowym w Szardży

Nie ma wątpliwości, że w tej kojącej scenerii i nowej infrastrukturze te stoki będą prawdziwym hitem!

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.