W ten weekend w PADEL ROQUETTAN spotkały się 3 z 4 najlepszych francuskich drużyn Padel Masters France.

Mistrz miał tyle szczęścia, że ​​mógł gościć pary, które z pewnością mogłyby być przyszłym zespołem kobiecej Francji.

Walczyli intensywnie z przybyszami, którzy ciężko trenują od lat 2.

W pierwszym meczu Laura Clergue i Audrey Casanova kłaniają się w ciasnych zestawach 2 przeciwko parie rakiet Sandy Godard i Géraldine Sorel.

Wtedy Aix będzie miał okazję zmierzyć się z Pironneau / Damiano i wszędzie powrócić do zestawu. Doprowadzony 4 / 1 w drugim zestawie, wrócą do 5 wszędzie. Ale wysiłki włożone w powrót do gry zostaną zapłacone za cenę przerwy dokonanej przez Virginie i Elodie w najgorszym momencie gry na 6 / 5. Zdanie przypada na Aix i uwalnia parę w Nicei do finału.

W finale roquettane 100% Virginie Pironneau i Elodie Damiano ponownie wygrają z Sandy Godard i Géraldine Sorel w dłuższym meczu po przegraniu zestawu 1er. Wynik końcowy: 4 / 6 7 / 5 6 / 4.

Trener i organizator Patrick FOUQUET był „zadowolony z poziomu gry wyświetlanego głównie dzięki postępom opublikowanym przez nowych rekrutów„. Wszyscy ci mali ludzie spotkają się w ten weekend na turnieju Real Padel, a następnie 3 maja na towarzyski dzień meczu drużynowego z 7 klubami na kortach Set Club w Aix, jak co roku…

Zespół Padel Magazyn

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.