Padel Riviera Mougins to nowy klub padel w regionie Riwiery Francuskiej. Klub Padel położony jest w centrum Mougins na dachach centrum handlowego. Frederic Gardet i Julien Chardon opowiadają o swojej przygodzie, aby zrealizować swój projekt serca:

[src googlemap = ”„Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″]

1 / Twoja historia wokół padla.

Julien Chardon - Pochodzę z tenisa i grałem z Claude'em Ritzem, ojcem Jérémy'ego Ritza, jednego z najlepszych zawodników wiosłowania we Francji. A oto miłość od pierwszego wejrzenia ... Musiałem wskoczyć na padel.

A oto kilka lat później z tym centrum Padel. ta strona to także dawny klub tenisowy, który już nie był aktywny. Ocena testu zajęła nam dużo czasu.

Fred Gardet - Zamiast tego pochodzę z piłki nożnej. Spotkaliśmy się z Julienem za pośrednictwem wspólnych przyjaciół. Julien wsadził stopę w strzemię i powiedzieliśmy sobie, że musimy wyruszyć na przygodę z padlem.

Stawiamy 2 półtora roku na znalezienie miejsca dla naszego klubu Padel. Po roku negocjacji 1 udało nam się założyć na stronie w komercyjnej dzielnicy Mougins w centrum miasta.

Początkowo musieliśmy umieścić pola 6 w Mandelieu. Ale projekt ostatecznie nie mógł się powieść.

2 / Uruchomienie klubu

Julien i Fred - klub jest otwarty od lutego 2016 i udało nam się świetnie zacząć. Poza tym, na co liczyliśmy. Dzisiaj mamy już twardy rdzeń odtwarzaczy 200, a postęp jest stały.

Wielu graczy odkryło ten sport w domu. To nowa klientela basenu Cannes. A dzięki naszej centralnej lokalizacji w Mougins, wielu Mogulsów również przybywa do klubu.

3 / W części turniejowej

Julien i Fred - Zrealizowaliśmy nasz pierwszy turniej padel. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Gracze pochodzili zewsząd, czarnej porzeczki, aix itp.

I planujemy organizować inne turnieje co miesiąc. 24 w kwietniu ubiegłego roku był turniejem mieszanym. Bardzo interesujący turniej, ponieważ było wiele par i pokazuje, że ten sport naprawdę może adresować do każdego.

Przez cały wrzesień będziemy także organizować etap Pucharu Krajowego Padel. (Aby uzyskać więcej informacji: https://padelmagazine.fr/event-organizer/national-padel-cup/)

4 / Inauguracja

Julien i Fred - będziemy mieli tydzień przed Master of the World Padel Tour, 3 i 4 September, inauguracją klubu, ale także sankcjonowanym turniejem. Na pewno będziemy mieli profesjonalnych graczy, którzy przyjadą zrobić pokaz padla. Nie możemy się doczekać, aby tam być!

Wywiad Franck Binisti z Padel Riviera Mougins

[box type = ”info”] Padel Riviera Mougins to najnowszy dodatek do regionu Lazurowego Wybrzeża, oferujący 3 boiska do gry w padla + pojedyncze korty z miejscem do uprawiania wielu sportów, strefą relaksacyjną, tarasem widokowym na 3 działkach / klubie / Butik / szatnia / catering. W skrócie, klub Padel, jaki lubimy.
INFO EN +: http://gotopadel.com/item/padel-riviera-mougins/
Zarezerwuj zdjęcia:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.993176450779473.1073741980.454079768022480&type=3[/box]

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.