Le Padel Riviera Mougins to nowy klub padel z regionu Côte d'Azur. Znajduje się w centrum Mougins, klubu padel siedzi na dachach centrum handlowego. Frederic Gardet i Julien Chardon opowiadają nam o swojej przygodzie, aby urzeczywistnić projekt ich serca:

[src googlemap = ”„Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″]

1 / Twoja historia wokół padla.

Julien Chardon - Pochodzę z tenisa i grałem z Claude'em Ritzem, ojcem Jérémy'ego Ritza, jednego z najlepszych zawodników wiosłowania we Francji. A oto miłość od pierwszego wejrzenia ... Musiałem wskoczyć na padel.

A oto kilka lat później z tym centrum Padel. ta strona to także dawny klub tenisowy, który już nie był aktywny. Ocena testu zajęła nam dużo czasu.

Fred Gardet - Jestem bardziej z piłki nożnej. Spotkaliśmy się z Julienem przez wspólnych znajomych. Julien włożył mi stopę w strzemię i powiedzieliśmy sobie, że musimy wyruszyć na przygodę padel.

Stawiamy 2 półtora roku na znalezienie miejsca dla naszego klubu Padel. Po roku negocjacji 1 udało nam się założyć na stronie w komercyjnej dzielnicy Mougins w centrum miasta.

Początkowo musieliśmy umieścić 6 lokalizacji w Mandelieu. Jednak projekt ostatecznie się nie powiódł.

2 / Uruchomienie klubu

Julien i Fred - Klub jest otwarty od lutego 2016 roku i mieliśmy świetny start. Poza tym, czego się spodziewaliśmy. Dziś mamy już twardy rdzeń około 200 graczy, a postępy są stałe.

Spora część graczy odkryła tu ten sport. To nowa klientela dorzecza Cannes. A dzięki naszej centralnej lokalizacji w Mougins do klubu przyjeżdża również wielu ludzi z Mougins.

3 / W części turniejowej

Julien i Fred - Zrealizowaliśmy nasz pierwszy turniej padel. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Gracze pochodzili zewsząd, czarnej porzeczki, aix itp.

I planujemy organizować inne turnieje co miesiąc. 24 w kwietniu ubiegłego roku był turniejem mieszanym. Bardzo interesujący turniej, ponieważ było wiele par i pokazuje, że ten sport naprawdę może adresować do każdego.

Będziemy mieli też scenę krajową padel puchar przez cały wrzesień. (Więcej informacji: https: //padelmagazine.fr/event-organizer/national-padel-Puchar /)

4 / Inauguracja

Julien i Fred - Będziemy mieć tydzień poprzedzający Master of World Padel Tour, 3 i 4 września, inauguracja klubu, ale także zatwierdzony turniej. Na pewno będziemy mieć profesjonalnych graczy, którzy przyjdą demonstrować padel. Nie możemy się doczekać, aby tam być!

Wywiad Franck Binisti z Padel Riviera Mougins

[box type = ”info”] Padel Riviera Mougins to najnowszy obiekt na Lazurowym Wybrzeżu, oferujący 3 pola golfowe padel + singiel ze strefą multisportową, strefą relaksu, tarasem widokowym na 3 kortach / klubie / butiku / szatni / restauracji. Krótko mówiąc, klub padel tak jak lubimy.
INFO EN +: http://gotopadel.com/item/padel-riviera-mougins/
Zarezerwuj zdjęcia:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.993176450779473.1073741980.454079768022480&type=3[/box]

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.