Ogłosiliśmy to wam miesiąc temu, dnia padel dotarł do Roland Garros. Aby zainaugurować ten wspaniały dwór nr 5 (naprzeciw Chatriera), wystawa między Arnaud Di Pasquale / Cyril Hanouna i Sergi Bruguera / Arnaud Clément.

Pokaż i publiczność!

Widzowie z kortu nr 5 mogli cieszyć się wspaniałym widowiskiem podczas tej wystawy. Sergi Bruguera i Arnaud Di Pasquale pokonali gwiazdę telewizyjną w spornych setach prostych Cyril Hanouna i Arnaud Clément. (7/6 6/3).

Cyril Hanouna pokazał zaskakujący poziom gry, w szczególności z kilkoma deprecjacjami wniesionymi przez talent. Zawodnik był nieuchronnie rozczarowany, że przegrał: „Jestem zniesmaczony, że przegrałem w moim pierwszym meczu z Rolandem”.

Sergi Bruguera, dwukrotny zwycięzca Roland-Garros, wystąpił w padel : „Fantastycznie jest móc grać padel w Rolanda Garrosa”.

 

Kilka wystaw do niedzieli

Kilka osobistości francuskiego sportu będzie musiało być na tym boisku nr 5 do niedzieli.

Widzowie mogą również zejść na kort i zagrać padel.

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.