Poprzez kompleks sportowy Sarah Vande Berg Tennis & Wellness Centre, padel przeżywa rozkwit na Florydzie. Skoncentruj się na jego ewolucji.

Zróżnicowana klientela

" Sarah Vande Berg tenis i centrum odnowy biologicznej » lub SVB, z 4 partiami padel otwarty w 2020 roku przejmuje rolę „pioniera” w rozwoju Padel w USA. Klub niestrudzenie pracuje nad tym, aby nowi gracze mogli odkryć ten sport. Wśród wiernych klubu już teraz możemy zauważyć, że istnieją różne profile:

  •  Z jednej strony gracze już zaznajomieni z padel, często członkowie hiszpańskojęzycznej społeczności, którzy są zachwyceni, że wreszcie mają ziemię w regionie, aby zaspokoić swoją pasję, i są gotowi podróżować z całego obszaru Zatoki Tampa.
  • Po drugie, tereny zaczynają zajmować nowicjusze, zwabieni organizowanymi przez klub sesjami odkrywczymi, a także wydarzeniami łączącymi sport i relaks. Oni są bardziej zainteresowani stroną „świąteczną” i rodzinną wokół praktyki padel.

A to przyniosło nową klientelę, która niedawno najechała sądy: są studenci z University of South Florida (USF) w Tampie. Studenci spotykają się i regularnie przychodzą na SVB. Podobnie, dopuszczalne jest: marzy o jednym dniu organizowania spotkań między tymi pasjonatami, i możliwość, na dłuższą metę, zobaczenia padel zintegrować listę sportów uniwersyteckich.

Sarah Vande Berg biegnie 1

Un Fip wzrost na Florydzie !

Poza skupieniem się na rozwoju samego klubu i jego klientów, Sarah Vande Berg tenis i centrum odnowy biologicznej zamierza emancypować się i stać się kimś więcej niż “Proste centrum padel podstawowy". Celem jest stawanie się coraz bardziej międzynarodowym, w szczególności poprzez organizowanie turniejów, które mogą przyciągnąć międzynarodowych graczy: stąd organizacja Podwyżka FIP zaplanowana na luty 2022 r. Na pewno będzie bezprecedensowy detonator dla klubu. To międzynarodowa wizytówka klubu ale także dla padel Florydyjczyk i Amerykanin, który wyłoni zwycięzcę tego wydarzenia.

Sarah Vande Berg biegnie 2

 

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.