Po etapie Pucharu Krajowego Padel w klubie tenisowym Chassieu, a następnie w turnieju wiosłowym Papieża, klub Padel w Lyonie również zaoferował swój pierwszy turniej sezonu. Wracaj do tego turnieju Padel pod niezwykłym i hojnym piórem Jérôme Bécasset i Jean Marc Herard.

Wyobraź sobie ...

Wyobraź sobie siebie na scenie najnowszego modnego musicalu wśród artystów tuż przed podniesieniem kurtyny ...

Jaki lepszy punkt widzenia, aby cieszyć się programem, powiesz mi? I będziesz miał rację, ale kiedy nadejdzie Twoja kolej, aby udzielić odpowiedzi, śpiewać i tańczyć jak wszyscy ci utalentowani ludzie wokół ciebie, może się to skomplikować!

Cóż, oto przebłysk tego, co czułem, gdy rozpocząłem drugi sankcjonowany przez FFT turniej organizowany przez Padel Club w Lyonie na jednej z najpiękniejszych scen Padel French Lyon Lyon 26 i 27 września ostatni.

Casting: „Wszyscy faceci z wyjątkiem ... "

Jeśli chodzi o obsadę, oprócz obecnego rankingu N ° 423 Johan BERGERON WPT / Pierre Étienne MORILLON, wszystkie gwiazdy Padel Rhône-Alpin były obecne.

Jeśli niedawni zwycięzcy nieskazitelnego turnieju Rilleux Justin LOPES / François AUTHIER i mistrzowie ligi Simon DESLIENS i Serge REISINGER celują w główne role, spadek do rangi drugiego noża Arnauda TABONI i Roman DUBOST CHAVIER byłby błędem.

Jako gwiazda gościnna tej prestiżowej obsady, najlepsza para Poitevine Alexandre LERUSTE / Jérôme BŒUF, niedawni zwycięzcy dwustopniowego Padel Infiny Tour.

Z mojej strony, prosty dodatek, w towarzystwie mojego kolegi z drużyny, Pierre-Laurenta CHANALA, jak Jean Pascal integrując Star-Ac, nie wiedząc, jak śpiewać ani tańczyć, naszym celem podczas tego turnieju jest przede wszystkim dobra zabawa i unikaj flopa w każdej grze!

Gęstość obrazu

Biorąc pod uwagę gęstość stołu, mecze pierwszego dnia w basenie były czymś więcej niż próbą ubioru.

Rzeczywiście, jeśli chronią ich tenis rankingowy, pierwsze dwa rozstawione LOPES / AUTHIER i TABONI / CHAVIER powinny wejść tylko podczas niedzielnych ćwierćfinałów; wszystkie pozostałe pary, aby wygrać swoje miejsce w słońcu podczas meczu w basenie (dwie kury 5).

Pary 4 zostały wyeliminowane i w sobotę zapomniały o swoich marzeniach.

Wreszcie trzy, ponieważ tutaj nie ma publicznego głosowania, aby mnie złapać, intruza z grzechotającym głosem, kochanie gospodyni domowej pod 50ans. Poza tym moja gospodyni nie jest nawet 40ans .... (Kochanie, jeśli mnie przeczytasz, pocałuję cię ...).

W grupie A zespół REISINGER / DESLIENS wydaje recital bez fałszywych notatek i logicznie ma na myśli.

Za nami znajduje się Grenoblois Clément ARCANGELI / Fabrice CHAIX i lokalny BOUAZIZ / LAGUNA, którzy powrócą w niedzielę na dużej scenie do ćwierćfinałów.

Zasługujący na Jérôme XAMBEU / Thomas CLEMENT będą musieli zadowolić się powrotem, aby zrobić swoje skale w tabeli uzupełniającej, dla jednej małej różnicy w klasyfikacji.

Uwaga w tej samej tabeli, brak Josselyn COLOMBET / Samuel RICCI jeszcze się uczył

W grupie B pierwsza rola Davida MIOTTO / Jean Yves LEVRAT wyprzedziła LERUSTE / BOEUF i Oliviera CARLIER / Mathieu HORTEUR, którzy starali się uzasadnić swoje pierwsze miejsce 4.

Zgodnie z oczekiwaniami, Thibault PERREON / Benoît TORCK i CHANAL / BECASSET korzystają z unikalnego punktu widzenia podczas pokazu i widzą, jak kulki się łączą, a punkty, gry i mecze przewijają się.

Mecze klasyfikacyjne i wysokiej klasy

W niedzielę w pierwszej części para XAMBEU / CLEMENT zajmuje 9ème.

Po stronie losowania głównego nie ma niespodzianek dla ćwierćfinałów i półfinałów.

Finaliści zapewniają widowisko w tak spektakularnym, jak ścisłym meczu.

W pierwszym akcie (6-2) regularność duetu LOPES / AUTHIER przewyższa agresywność DESLIENS / REISINGER, silnie oklaskiwana przez publiczność podczas drugiej rundy, wygrywając 6-3.

W trzecim i ostatnim secie scenariusz podszyty dramaturgią i napięciem prowadzi do happy-endu (7-5) Justina LOPESA i François AUTHIERA, którzy w ten sposób wygrywają swój drugi turniej w ciągu dwóch tygodni!

Jeśli potrzeba dalszych dowodów sportowej rywalizacji i altruistycznego ducha panującego w naszej dyscyplinie, zwróćmy uwagę na gest Serge'a REISINGERA, który w meczu finałowym fauluje, będąc jedynym, który widząc, jak jego piłka ociera się o płot. Czapki z głów!

Kierunek mistrzostw Francji w wiosłowaniu

Do zobaczenia wszyscy fani padel, miłośnicy pięknych utworów i wielkich liczb, 16, 17 i 18 października odbywają się pierwsze „Oscary” konkursu padel Francuski, era FFT.

Jérôme Bécasset i Jean Marc Herard

Jerome Becasset

Jérôme Béasset jest Paquito Navarro zespołu Padel Magazine. Ofensywa na wszystkie tematy ze świata padelpowraca do wielu tematów z zawsze przenikliwym okiem.