Po etapie Pucharu Krajowego Padel w klubie tenisowym Chassieu, a następnie w turnieju wiosłowym Papieża, klub Padel w Lyonie również zaoferował swój pierwszy turniej sezonu. Wracaj do tego turnieju Padel pod niezwykłym i hojnym piórem Jérôme Bécasset i Jean Marc Herard.

Wyobraź sobie ...

Wyobraź sobie siebie na scenie najnowszego modnego musicalu wśród artystów tuż przed podniesieniem kurtyny ...

Co powiesz mi na lepszy punkt widzenia, aby cieszyć się programem? I będziesz miał rację, ale zanim nadejdzie Twoja kolej, aby powielić, śpiewać i tańczyć jak wszyscy utalentowani ludzie wokół ciebie, będzie to skomplikowane!

Cóż, oto przebłysk tego, co czułem, gdy rozpocząłem drugi sankcjonowany przez FFT turniej organizowany przez Padel Club w Lyonie na jednej z najpiękniejszych scen Padel French Lyon Lyon 26 i 27 września ostatni.

Casting: „Wszyscy faceci z wyjątkiem ... "

Jeśli chodzi o obsadę, oprócz obecnego rankingu N ° 423 Johan BERGERON WPT / Pierre Étienne MORILLON, wszystkie gwiazdy Padel Rhône-Alpin były obecne.

Jeśli niedawni zwycięzcy nieskazitelnego turnieju Rilleux Justin LOPES / François AUTHIER i mistrzowie ligi Simon DESLIENS i Serge REISINGER celują w główne role, spadek do rangi drugiego noża Arnauda TABONI i Roman DUBOST CHAVIER byłby błędem.

Jako gwiazda gościnna tej prestiżowej obsady, najlepsza para Poitevine Alexandre LERUSTE / Jérôme BŒUF, niedawni zwycięzcy dwustopniowego Padel Infiny Tour.

Ze swojej strony, po prostu pojawienie się, wraz z moim kolegą z drużyny Pierre-Laurentem CHANALEM, na wzór Jean Pascala włączającego Star-Ac bez wiedzy, śpiewu lub tańca, naszym celem na tym turnieju jest przede wszystkim czerpanie przyjemności i unikaj flopa na każdym spotkaniu!

Gęstość obrazu

Biorąc pod uwagę gęstość stołu, mecze pierwszego dnia w basenie były czymś więcej niż próbą ubioru.

Rzeczywiście, jeśli chronią ich tenis rankingowy, pierwsze dwa rozstawione LOPES / AUTHIER i TABONI / CHAVIER powinny wejść tylko podczas niedzielnych ćwierćfinałów; wszystkie pozostałe pary, aby wygrać swoje miejsce w słońcu podczas meczu w basenie (dwie kury 5).

Pary 4 zostały wyeliminowane i w sobotę zapomniały o swoich marzeniach.

Wreszcie trzy, ponieważ tutaj nie ma publicznego głosowania, aby mnie złapać, intruza z grzechotającym głosem, kochanie gospodyni domowej pod 50ans. Poza tym moja gospodyni nie jest nawet 40ans .... (Kochanie, jeśli mnie przeczytasz, pocałuję cię ...).

W grupie A zespół REISINGER / DESLIENS wydaje recital bez fałszywych notatek i logicznie ma na myśli.

Za nami znajduje się Grenoblois Clément ARCANGELI / Fabrice CHAIX i lokalny BOUAZIZ / LAGUNA, którzy powrócą w niedzielę na dużej scenie do ćwierćfinałów.

Zasługujący na Jérôme XAMBEU / Thomas CLEMENT będą musieli zadowolić się powrotem, aby zrobić swoje skale w tabeli uzupełniającej, dla jednej małej różnicy w klasyfikacji.

Uwaga w tej samej tabeli, brak Josselyn COLOMBET / Samuel RICCI jeszcze się uczył

W grupie B pierwsza rola Davida MIOTTO / Jean Yves LEVRAT wyprzedziła LERUSTE / BOEUF i Oliviera CARLIER / Mathieu HORTEUR, którzy starali się uzasadnić swoje pierwsze miejsce 4.

Zgodnie z oczekiwaniami, Thibault PERREON / Benoît TORCK i CHANAL / BECASSET korzystają z unikalnego punktu widzenia podczas pokazu i widzą, jak kulki się łączą, a punkty, gry i mecze przewijają się.

Mecze klasyfikacyjne i wysokiej klasy

W niedzielę w pierwszej części para XAMBEU / CLEMENT zajmuje 9ème.

Po stronie losowania głównego nie ma niespodzianek dla ćwierćfinałów i półfinałów.

Finaliści zapewniają widowisko w tak spektakularnym, jak ścisłym meczu.

W pierwszym akcie (6-2) regularność duetu LOPES / AUTHIER przewyższa agresywność DESLIENS / REISINGER, silnie oklaskiwana przez publiczność podczas drugiej rundy, wygrywając 6-3.

W trzecim i ostatnim secie scenariusz zabarwiony dramaturgią i napięciem prowadzi do szczęśliwego końca (7-5) dla Justina LOPESA i François AUTHIER, którzy w ten sposób biorą udział w drugim turnieju w dwa tygodnie!

Jeśli potrzebne są dalsze dowody sportowego i bezinteresownego panowania w naszej dyscyplinie, zwróć uwagę na gest Serge'a REISINGERA, który w meczu finałowym tęskni za salwą, jako jedyny widzieć, jak jego piłka ociera się o płot. Kapelusz Monsieur!

Kierunek mistrzostw Francji w wiosłowaniu

Do zobaczenia wszyscy fani padla, miłośnicy pięknych kawałków i wielkich liczb, 16, 17 i 18 w październiku przyszłego roku dla pierwszych „oscarów” francuskiego padla, ery FFT.

Jérôme Bécasset i Jean Marc Herard

Jerome Becasset

Jérôme Béasset jest Paquito Navarro zespołu Padel Magazine, Obraźliwy we wszystkich tematach świata Padel, wraca na wiele tematów z zawsze uważnym okiem.