toujours wspomagany przez piłkarzyThe padel nadal rośnie we Włoszech z prawie milionem graczy.

Dla każdego, kto w to wątpi, bum padel jest bardzo realne po drugiej stronie Alp. Jak informuje nas serwis Verita&Afferi, obroty działalności szacowane są na 700 mln euro, w tym 460 na wynajem kortów, reszta jest dzielona między sprzęt i budowę torów. Nic dziwnego, gdy wiesz, że pasek 6 działek o pow padel niedawno przeszedł! Jeśli chodzi o wyposażenie, w zeszłym roku we Włoszech sprzedano 880 000 palas!

Trzeba powiedzieć, że federacja, która ma dodał termin padel w jego imieniu nie tak dawno temui FIP, której przewodniczy Włoch Luigi Carraro, nie są obcy temu wzrostowi. Dowodem są dwa turnieje Premier Padel które odbyły się odpowiednio w Mediolanie iw Rzymie, i które łącznie przyciągnęły ponad 50 000 widzów!

Dlatego wszystkie światła wydają się być zielone dla padel we Włoszech. Jak daleko zajdzie rozwój naszego sportu z Transalpinami?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !