Z okazji pierwszej edycji Reserve Cup, która odbyła się w dniach 30 marca – 1 kwietnia w Miami, David Beckham i jego syn Cruz dzielili boisko z jednymi z najlepszych graczy na świecie. Były piłkarz który już publicznie pokazał swoją pasję do padel w przeszłości, najwyraźniej przekazał wirusa swojemu najmłodszemu synowi, który również wyróżnił się na kortach Florydy.

Prezydent Interu Miami był jednym z celebrytów obecnych na tym nowym wydarzeniu, podobnie jak niejaki Dwyane Wade. Były zawodnik Manchesteru United i Realu Madryt wykorzystał swobodną atmosferę zawodów, aby zaprosić swojego 18-letniego syna na tor i uderzyć piłkę między innymi Juanem Martinem Diazem, Cokim Nieto i Fede Chingotto. ich.

To kolejna świetna promocja dla padel w mieście, w którym sport kwitnie, z jedną z najczęściej śledzonych rodzin w sieciach społecznościowych.

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!