Edycja 2022 Head Padel Open odbyła się na stokach Winwin Padel de l'Arbois od 22 do 24 lipca. Rywalizacja toczona w dusznym upale pod znakiem towarzyskości i po mistrzowsku zorganizowana przez zespół Head pełni zmontowany!

Kwalifikatorzy przez cały rok na regionalnych scenach mogli skorzystać z rozrywki na miejscu, coachingu przez obecnych na miejscu profesjonalnych graczy, a także z wieczoru zawodników, z których niektóre zdjęcia wyciekły już na portalach społecznościowych.

Ostatnia faza HPO P250 Men: pierwsza dla Romary / Gerson

Po finale, który opanowali od początku do końca, Olivier Romary i Derek Gerson wygrali 6/4 6/4 z parą Ramon/Marc, której nigdy nie pokonali.

Wyjeżdżają z elektrycznymi hulajnogami oferowanymi przez Head !

P500: królewska droga Alexa Toppina i Rémy Gourre

Wielcy faworyci wydarzenia, Rémy Gourre i Alex Toppin, rozstawili 1 z turnieju, zostawiając tylko okruchy swoim przeciwnikom i zostawiając trofeum po zwycięstwie 6/4 6/4. Pokonana w finale piękna drużyna, w skład której wchodzą Mathieu Squarta i Yohann Jaumel, będzie mogła pocieszyć się świetnym biegiem i zwycięstwem nad parą Hanouna/Bergeron w ćwierćfinale.

P1000: Jessica Ginier i Lucile Pothier bez litości

Pomimo statusu nasion numer 5, para Ginier / Pothier była strachem na wróble tego stołu P1000. Teoretyczny półfinał przeciwko Élodie Invernon i Charlotte Soubrie, który został ogłoszony, niestety nie mógł się odbyć po wycofaniu się Charlotte i Elodie.

W finale dzielne Nada Majdoubi i Géraldine Sorel walczyły z całych sił pod palącym słońcem, ale przegrały 6/1 6/3.

Mario Cordero

Mario Cordero to świetny technik zespołu. Obserwuje, analizuje, wraca do tematów, by wnieść swoją wiedzę. Kompletnie, człowiek jest jak na polu!