Szczególnie zauważono, że P500 Padela Horizona (Champigny-sur-Marne), który zgromadził pary 44 w weekend, wygrał numer 1 turnieju, Loïc Le Panse i Morgan Mannarino.

Obraz wyglądał świetnie. I nie zawiódł. Dowód, Gatien Devos i Charles Val potwierdzili ich bardzo dobrą formę, wspinając się do finału. Dwaj mieszkańcy północy, ostatnie ćwierćfinały P1000 Padel Attitude po sukcesie na Quillet / Romanowski, wydali numer 2 turnieju złożonego z Lucasa Dubourga i Frederica Pommiera (7-5, 5-7, 10-8 ).

Wystawny mecz, w którym czterech graczy cieszy się od końca do końca, wymieniając się bardziej szalonymi od siebie nawzajem na obraz zwycięskiego nurkowania Gatien Devos. Ale w finale marsz był zbyt wysoki w stosunku do potęgi duetu Le Panse / Mannarino. Dwóch graczy w Ile-de-France udało się naprawdę bezbłędnie wygrać cztery razy, nie tracąc żadnego seta, w tym półfinału przeciwko Chauvin / Di Pasquale.

Loïc Revol

Loïc Revol jest z pewnością najbardziej znanym dziennikarzem w świecie sportu! Niekoniecznie o tym wiedząc, czytasz to codziennie jako dziennikarz gazety Grand Slam.