Po sukcesie jego turnieju o godz Padel Horyzont, Padel Passion Tour robi to ponownie, oferując tym razem postój w Soccer Park w Orleanie.

Tym razem turniej trwał dwa dni, w tym test pośredni.

Le Panse / Silva wygrywa nowy etap Padel Pasja

Sylvain Gimenez, organizator turnieju, zaczął na tych samych zasadach, co jego poprzedni etap w Padel Horyzont. 4 kury. Pierwsi dwaj z każdej grupy zakwalifikowali się do ćwierćfinału.

W połowie były dwa bardzo bliskie mecze:

Classico: Panse / Silva vs. Veber / Ortiz, zemsta finału ostatniego tygodnia.

Tym razem weterani turnieju zaczynają bardzo dobrze, wygrywając pierwszy zestaw 6 / 4. Gra jest już ustawiona i udało im się zdobyć decydujące punkty.

Problem: Panse, który trochę utknął w pierwszym secie, przechodzi pierwszy. Ocena: uderzenia deszczu spadają na parę Veber / Ortiz. Pomimo bohaterskiej obrony Silva / Le Panse wygrywa drugi zestaw 6 / 2.

W decydującym remisie gra się za darmo. Silva jest prawdziwym filarem ograniczania fauli i pozwala Le Panse'owi podnieść poziom gry. Przeciwnie, Veber trzyma się po przekątnej, a także udaje się wysłać kilka dużych ciosów, podczas gdy Ortiz nic nie daje, wywierając presję regularnie na Silva. Potrzebował zwycięzcy. 10 / 7 dla The Panse / Silva.

Drugi półfinał jest również odtwarzany na niczym. Mecz pary klubowej Poitiers Poey / Leruste przeciwko Garnier / Debourg potrwa na wszystkich frontach. Zauważmy najpierw, ogromny postęp Poey / Leruste. Para, która zaskoczyła wiele osób podczas turnieju i nie zaszła daleko, aby wygrać z bardzo kompletną parą. Garnier / Debourg wygrywa 7 / 6 7 / 5. Jednak ten mecz mógł się zakończyć, ponieważ w czasach 2 Poey / Leruste służył 2 razy, aby wygrać swój set.

Bezprecedensowy finał

Panse / Silva Vs Garnier / Debourg. Niepublikowany finał.

Skomplikowany początek meczu dla Garniera / Debourga, który musiał przejść przez pół i finał. Le Panse / Silva rozpoczęli mecz niemal perfekcyjnie. Bez żadnej winy na horyzoncie, wygrała swój pierwszy set 6/3.

Drugi zestaw jest ciaśniejszy. Ale w dogrywce Le Panse / Silva są zbyt silni i wygrywają drugi turniej w tygodniach 2.

Zdecydowanie nie zatrzymujemy ich już.

Wszystkie wyniki / tabele

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.