W najbliższą sobotę 29 stycznia Walia zainaugurowała swoje pierwsze centrum padel. Znajduje się w Woodland Road Sports and Social Centre w Cwmbran.

Jeśli jest już odkryty tor w Penarth, centrum otwarte w Cwmbran jest pierwszym tego typu w Walii, z trzema częściowo zadaszonymi torami.

Jak powiedział obecny na inauguracji entuzjasta: „Musiałem jechać dwie godziny co najmniej raz w miesiącu, aby grać w turniejach w Birmingham. Grałem też w Irlandii i Szkocji. Teraz mam padel obok mojego domu, co za okazja dla South Welsh!”

Brak padel Sztućce Walia

Inauguracja pozwoliła również graczom po raz pierwszy wypróbować ten sport. Zawodniczka, która przyjechała na test z mamą, powiedziała: "Słyszałem padel po raz pierwszy tydzień temu. Spaliłem prawie 400 kalorii w godzinę. To sport, który pozwala utrzymać formę i każdy może w nim grać. Jeśli moja mama to potrafi, każdy może to zrobić!”

Nowy argument dla tego rozwijającego się sportu!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

Tagi