Padel Magazyn - Klub Padel Plessis Bouchard od kilku dni oferuje nam zupełnie nowe pole dywanem w kolorze Fuchsia. Teren jest oryginalny i niewątpliwie przyciąga wzrok. Po dobrej grze i kieliszku hiszpańskiego szampana Sabine Pistilli (sekretarz generalny), Alain Pistilli (kierownik techniczny), Viviane Tabourin i Aurélie Mathis (gracze w Padel) poświęcają nam trochę czasu, aby opowiedzieć nam o swojej przygodzie i nas obdarować. kilka rad dla wszystkich liderów projektów.

PM - Jak zaczyna się historia Padela w Plessis Bouchard?

Sabine Pistilli (PS) - Początkowo był to mini tenis dla dzieci. Teren ten został przekształcony w boisko Padel. Mieliśmy natychmiastowe zapotrzebowanie na nowych członków, w dużej mierze dzięki forum stowarzyszeń, gdzie wzbudziliśmy ciekawość ludzi.

W dniu otwartym Padel w Plessis Bouchard zwroty były również bardzo pozytywne.

Ale przy starym boisku tak naprawdę nie był to padel.

Klub i ratusz sfinansowały zatem budowę boiska do padla, w dużej mierze dzięki pomocy wielu wolontariuszy, którzy pomogli zdemontować stary padel i założyć nowy.

Niezwykła jest solidarność nadzwyczajnych członków Padelisty, którzy poświęcili swój czas, ramię w ramię, aby mieć ten nowy grunt. Członkowie bardzo pragnęli zobaczyć budowę ziemi. Uff! Zrobione!

Wielkie podziękowania dla Richarda Demona za jego życzliwość i pracę.

Ile kosztuje gra w klubie?

SP - Celem jest zaoferowanie tej nowej aktywności wszystkim graczom klubu tenisa. Wszyscy członkowie tenisa Plessis mogą przyjść, więc zagraj bez problemu.

W przypadku licencji 247 €, możemy grać w tenisa i padla 7 dni na 7 do 23 godzin.

Można jednak korzystać tylko z Padla, za opłatą 125 € bez licencji. Jesteśmy 15ain, aby skorzystać z tej oferty.

Jakie są projekty twojego klubu Padel?

SP - Rób coraz więcej spotkań między klubami i stwórz miłą atmosferę klubową dzięki wymianie ...

Ambicja, aby dokonać pięknej inauguracji, aby wzmocnić i rozwinąć klub Padel i grono Padelistów. Ponadto inauguracja zaplanowana jest na listopad 8 z udziałem zespołu padel (Francja Padel Pro) kto przedstawi ludzi i zademonstruje.

W przypadku możliwych zawodów możemy sobie wyobrazić możliwość gromadzenia bliskich klubów Padel, aby organizować zawody, spotkania, bez oczekiwania graczy itp.

Alain Pistilli (AP) - To Richard Demon, prezes klubu tenisowego Plessis Bouchard, który sprawił, że chcieliśmy grać. Stał się narkotykiem. Jestem pewien, że uczestnictwo w wydarzeniach między klubami może być bardzo motywujące dla wszystkich, zwłaszcza, że ​​mamy szczęście, że już mamy kluby 3 w pobliżu.

Viviane Tabourin (VT): Jestem spóźnionym ptaszkiem, a teraz muszę się wcześnie wstawać. Mam przyjemność wstać i zagrać w padla.

Odkryłem padel w Hiszpanii w Walencji 30 lata temu i odkrywam go teraz od jakiegoś czasu. To jest odurzające.

AS - Nawet gdy pada śnieg, gramy! Kiedy pada deszcz, gramy! Bierzemy stare piłki i gramy. To całkowicie uzależnia.

Wokół boiska do gry w padla jest bardzo przyjazna strona, bardzo rodzinna. I to jest dobre dla całego klubu tenisowego.

Aurélie Mathis (AM): Robimy dużo miksu, co niekoniecznie ma miejsce w innych sportach. Poziomy są zrównoważone. Nigdy nie powiedzieliśmy „nie, nie bawimy się tak i tak”. Padel odkryłem na forum stowarzyszeń. Potem w Plessis Bouchard były otwarte drzwi i zakochałem się w Padlu i Alainie, ale cśśś ... To tajemnica.

Klub Padel Plessis Bouchard jest kolebką wielu graczy Padel ....

AS - Plessis Bouchard przedstawia wielu graczy Padel. Na przykład Sylvain Jimenez, Morgan Mannarino, Jérémy Ritz i Philippe Magat rozpoczęli pracę w Le Plessis. Niektórzy nawet wykonali swoją pracę.

Mamy też młodych ludzi, którzy są również Padelami, jak Fabio, który jest całkowicie uzależniony i konkuruje z dorosłymi. Musimy nawet spowolnić, w przeciwnym razie dorośli nie będą mogli już grać.

Franck Binisti - Padel Magazyn

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.