Le Katar nie będzie reprezentowana w losowaniu kobiet mistrzostw świata rozgrywanych u siebie. Wbrew pozorom to nie piłkarzy brakuje, to jest rzeczywiście decyzja federacji.

W zeszłym roku żadna kobieca drużyna nie reprezentowała kraju-gospodarza na Mistrzostwach Świata. Wydawało się, że fakt ten był tylko konsekwencją braku uprawiania tego sportu przez kobiety w Katarze, ale dowiadujemy się, że panie są bardzo liczne do uprawiania tego sportu. padel.

Noora Al Kuwari, Mashael Shahbik, Heba Al Ansari czy nawet Sarah Mekki nie będą w stanie postawić stopy na boisku za kilka miesięcy z powodu decyzji QTF (Katarska Federacja Tenisowa) i jej prezesa Nassera Al-Khalaifiego. Informacje zostały ujawnione przez hiszpańskie media El Mundo.

abdulla alhijji khalid saadon katar WPT

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !

Tagi