Później All In Padel Sport, klub Mas et Can Padeltrofeum GS ma swój czwarty klub: TC Gemenos! Z jego 10 tenisowymi i 2 Padel, ten klub ma społeczność padel solidny !

Kandydat do tytułu

Noszony przez Marinę PONZIO na odcinku Padel, klub Gemenos weźmie udział w GS Trophy od 26 do 29 maja 2022 w Saint-Cyprien.

Z ponad 500 członkami i 7 trenerami, klub ligowy Provence Alpes Côte d'Azur jest poważnym klientem.

Delegacja będzie się składać z 5 graczy i 2 liderów sekcji padel spędzić wymarzony weekend nad morzem w dużym klubie Capellans w Saint-Cyprien!

Gratulujemy im kwalifikacji!

Ważny partner

TC GEMENOS towarzyszy w tym wydarzeniu JFM INTERNATIONAL jako partner.

JFM INTERNATIONAL to humor, zabawa, żarty i nieruchomości! Chcesz kupić mieszkanie nad wodą, willę na wybrzeżu? Chcesz sprzedać swoją nieruchomość? Nie wahaj się ich wzywać.

Więcej informacji tutaj: https://www.jfm-international.com

Do zobaczenia od 26 do 29 maja w Saint Cyprien na GS Trophy!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !