Powrót pary Sanyo Gutiérrez / Paquito Navarro w 2024 roku?

Choć w tym roku wśród mężczyzn ogólnie dominowały trzy pary – Coello / Tapia, Di Nenno / Stupa i później Lebrona/Galana – dobiega końca, kilku graczy z pewnością myśli już o zmianie partnerów.

Jest to okres, w którym gracze zaczynają widzieć, jakie opcje mogą mieć na przyszły sezon i w tym momencie „okna transferowego” padel”, wygląda na to, że Paquito Navarro i Sanyo Gutiérrez chcą zreformować parę sezonów 2016/2017. Rzeczywiście, zdaniem nwspółbracia Veinte Dieza PadelAndaluzyjczyk i Argentyńczyk podobno zdecydowali się zagrać razem w 2024 roku. Oczywiście nic nie zostało jeszcze potwierdzone i z pewnością będziemy musieli poczekać przynajmniej do końca roku, aż obaj panowie oficjalnie się porozumieją.

Gdyby tak się stało, a powiedzielibyśmy, że idzie całkiem nieźle, oznaczałoby to koniec pary Navarro/Chingotto, która pokazała bardzo dobre rzeczy i czasami jest w stanie przeciwstawić się obecnym przywódcom. Czy możemy spodziewać się powrotu Fede u boku Juana Tello, którego związek z Alexem Ruizem nie do końca przekonał?

Ze swojej strony, czy Sanyo opuści swojego siostrzeńca, aby znaleźć zawodnika wagi ciężkiej padel świecie i to pomimo bardzo pięknych rzeczy, które para rodzinna była w stanie pokazać?

Trudno powiedzieć, bo gdyby para hiszpańsko-argentyńska spisała się bardzo dobrze w latach 2016 i 2017, doprowadzając Limę/Belasteguin do granic możliwości, to nie ma gwarancji, że będzie równie skuteczna w padel aktualny…

Czy w przyszłym sezonie będziemy uprawnieni do pary Sanyo/Paquito? Czekamy na Wasze przewidywania!

Publié par
Xan Tafernaberry