Argentyna, która już zakochała się w „fali padel„Przez długi czas demonstrowane z Sportivo Belgrano, od dodatkowej ody do padel.

Za pośrednictwem prezesa klubu argentyńskiego Juan Manuel Arostegui i sekretarz  Hernána Bernarte, Sportivo Belgrano ogłosiło, że rozpoczęło budowę powierzchni o powierzchni ponad 1.100 metrów kwadratowych, z 3 boiskami, które będą najnowocześniejsze technologicznie z blindexem, sztuczną murawą, oświetleniem LED, miejscem na bale i strefą dla widzów. Prace rozpoczną się w tym tygodniu i zostaną zakończone za około cztery miesiące.

Instalacja ta jest częścią sportowego projektu klubu, który w latach 2021-2031 chciałby zaoferować prawdziwą gamę multisportową (piłka nożna, padel, tenis stołowy, szachy, zumba itp.).

To dowodzi, że nasz sport nabiera coraz większego znaczenia. Co więcej, w ramach modernizacji kompleksu sportowego padel to podstawa projektu, która dobrze wróży na przyszłość.

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.