W zeszłą środę Stade Montois Tennis / Padel zainaugurował klub padel z boiskami 2 z udziałem byłego mistrza tenisa Henri Leconte.

Wczesnym popołudniem w tym wspaniałym klubie wzięli udział urzędnicy i słynny tenisista.

Znajdujący się w dużym zacienionym parku stadion tenisowy Montois ma korty tenisowe 19 ... a teraz dwa korty do padla!

To miejsce jest magiczne, spokojne, relaksujące. To mały klejnot zagubiony w zakątku Francji, aby jak najszybciej odkryć.

Przyjazd dzieci do 15h30, aby odkryć padel, wszyscy zachwyceni poznaniem nowego sportu. Dzięki wiosłom Francuzów (My Padel Tour), w tym kapitanowi francuskiej drużyny Padelowi Alexisowi Sallesowi, nauka może wreszcie się rozpocząć.

Rakieta była czasami zbyt ciężka dla najmłodszych, ale nie przeszkadzało to im. ! Niektórzy z nich jasno stwierdzili, że chcą sportu w Padel.

Najwięksi i najbardziej potwierdzeni przejęli zawsze w dobrym nastroju, a chęć pokonania Henri Leconte była dla niektórych bardzo silna.

Miejsce na pokaz i mecze rozgrywane na koniec programu padel z potwierdzonymi drużynami: Brice Bernard, Laurent Imbert, Bastien Blanqué i Alexis Salles.

Poziom jest bardzo wyraźnie zamontowany.

Wystąpienia rozpoczęły się od Frédéric Estivals (dyrektor sportowy Stade Montois Tennis), burmistrza i Henri Leconte, a następnie oficjalnej inauguracji z przecięciem wstęgi, kilkoma piłkami wymienionymi z urzędnikami ... i poprowadzili bufet na przyjęcie koktajlowe organizowane ręcznie mistrz przez klub.

Po całkowitym sukcesie etapu HLPTour, który połączył 17 i 18 we wrześniu ubiegłego roku z drużynami zarejestrowanymi przez 52, klub przekształcił test, organizując wyjątkową inaugurację.

Aby dowiedzieć się więcej o krokach HLP:
https://padelmagazine.fr/event-organizer/henri-leconte-padel-tour/

+ zdjęcia tutaj:
https://www.facebook.com/PadelMagazine/photos/?tab=album&album_id=1105529632877487

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.