Padel Magazine - Czas podsumować Mas Club w Perpignan. Ten klub właśnie zrobił wielki cios, proponując turniej, który trwał prawie 2 miesięcy z parami 97! Rekord we Francji!

Od ponad roku Club du Mas jest jednym z głównych graczy padel Francuzowi, jesteśmy mu winni wiele dowodów padel, dobrzy gracze padel i hiszpańską atmosferę! Krótko mówiąc, w klubie Mas padel działa na pełnych obrotach.

Trzeba powiedzieć, że ten pełen historii klub oferuje wysokiej jakości usługi. Squash i tenisiści mają ogromną szansę, aby mieć namiętny i profesjonalny zespół.

Koniec maja turniej Padel Wiosna więc skończyła się po ponad miesiącu zawodów, podczas których Pary 97 byli zaręczeni. Ten rejestr rejestracji poprawia pracę zespołu klubowego w zakresie rozrywki, odkryć i pedagogiki.

Ladies Line MEITES i Emmelien LAMBREGTS pokonali Fabienne VIDAL i Valérie PIBIS w dwóch zestawach.

W trybie mieszanym Line MEITES i Sébastien DEGOUTE wygrali z JP .PELLICER i Emmelien LAMBREGTS.

Wreszcie dla mężczyzn, po fazach grupowych, stół finałowy został wzbogacony obecnością dwóch drużyn z Katalonii z południa. Lokalna para Laurent PLANES i Erwan NICOL stworzyli niespodziankę w 1/4, pokonując słynną hiszpańską parę Jaume IGLESIAS i miquel SERRA 7/5 6/7 7/6.

Ale nasz Francuz w końcu pokłoniłby się drugiej parze iberyjskiej Joan ESCATLAR i Marc REQUENA 6/2 7/5.

Niesamowite, klub Mas ma teraz prawie 220 graczy padel i tym samym staje się jednym z głównych graczy w padel pod względem liczby graczy. Najbardziej ciekawi mogą przejść bezpośrednio na stronę internetową klubu Mas (tsmas.fr), aby dowiedzieć się więcej o ich usługach ...

Le padel du Masowi udało się w mniej niż dwóch latach istnienia opracować padel i stworzyć niezwykłe połączenie między squashem i tenisem za pomocą padel. Plik padel wiele zawdzięcza klubowi Perpignan.

 Dla miłośników padel w regionie Perpignan spotkaj się tego lata na „nocnych sesjach” i wielkim turnieju. padel który rozpocznie się w połowie września.

Franck Binisti - Padel Magazine
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.