Padel Magazine - Czas podsumować Mas Club w Perpignan. Ten klub właśnie zrobił wielki cios, proponując turniej, który trwał prawie 2 miesięcy z parami 97! Rekord we Francji!

Club du Mas jest od ponad roku jednym z najlepszych graczy francuskiego wiosła, jesteśmy mu winni wiele wydarzeń z padla, dobrych zawodników i hiszpańską atmosferę! Krótko mówiąc, w klubie Mas padel działa z pełną prędkością.

Trzeba powiedzieć, że ten pełen historii klub oferuje usługi wysokiej jakości. Squash i tenisiści mają ogromną szansę, aby mieć namiętny i profesjonalny zespół.

Pod koniec maja turniej Padel de Printemps zakończył się po ponad miesiącu zawodów Pary 97 byli zaręczeni. Ten rejestr rejestracji poprawia pracę zespołu klubowego w zakresie rozrywki, odkryć i pedagogiki.

Ladies Line MEITES i Emmelien LAMBREGTS pokonali Fabienne VIDAL i Valérie PIBIS w dwóch zestawach.

padel mas club 1

W połączeniu para Line MEITES i Sébastien DEGOUTE wygrywają z JP .PELLICER i Emmelien LAMBREGTS.

Wreszcie wśród mężczyzn, po fazach grupowych, stół finałowy został poszerzony o obecność dwóch drużyn z południowej Katalonii. Lokalna para Laurent PLANES i Erwan NICOL stworzyli niespodziankę 1 / 4, pokonując słynną hiszpańską parę Jaume IGLESIAS i miquel SERRA 7 / 5 6 / 7 7 / 6.

Ale nasi Francuzi w końcu pokłonią się przeciwko drugiej iberyjskiej parze Joan ESCATLAR i Marc REQUENA 6 / 2 7 / 5.

klub masowy 2

Niesamowicie, klub Le Mas ma teraz blisko graczy padel 220, a tym samym staje się jednym z głównych graczy padel pod względem liczby graczy. Dla najciekawszych rdv bezpośrednio na stronie klubu Mas (tsmas.fr), aby dowiedzieć się więcej o ich usługach ...

Padel du Mas w ciągu niespełna dwóch lat istnienia opracował padel i stworzył niezwykłe połączenie squasha i tenisa z nim. Padel wiele zawdzięcza klubowi Perpignan.

Dla entuzjastów wiosłowania w regionie Perpignan tego lata na „sesje nocne” i wielki turniej padel rozpoczynający się w połowie września.

Franck Binisti - Padel Magazine
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.