Czy grasz padel, tenis ziemny lub jakikolwiek inny sport, kiedy nadejdą dni świeży rzeczywiście zimnozawsze musisz mieć odpowiednią odzież. I bluza z kapturem musi być częścią twoich akcesoriów.

Uprawianie sportu jest niezbędne dla dobrego zdrowia fizycznego i psychicznego. Trening, pocenie się, eliminuje napięcie i poprawia samopoczucie. Z drugiej strony, gdy dni i wieczory są chłodne, nie należy zaniedbywać sportu. Więc zakryj się.

Bluzy z kapturem to jedna z najskuteczniejszych broni na zimno po wysiłku. Pocimy się od pleców, głowy i szybko łapie się zimny trzask. Więc rada; po uprawianiu sportu, jeśli szatnie są otwarte, szybko przejdź przez szatnię na gorący prysznic, w przeciwnym razie zmień koszulkę i załóż bluzę.

Bluzy są ogólnie bardzo ciepłe i praktyczne. Kieszenie w stylu kangurka rozgrzewają dłonie, a przede wszystkim kaptur chroni szyję i głowę przed zimnem.

Nasi partnerzy oferują kilka referencji, którymi chcielibyśmy się z Tobą podzielić.

Babolat

Bluza polarowa z nadrukiem Babolat z przodu.

Cena: 45 €

Bullpadel

To marka, która oferuje najwięcej referencji w zakresie bluzy z kapturem. Wybraliśmy czarny model Rubin.

Cena: 49.50 €

Cartri

W Cartri stawiamy na raczej smukły model, ze wzmocnionymi szwami. Model Warsaw, stworzony z myślą o mężczyznach i kobietach.

Cena: 39.95 €

Head

Head wkrótce będzie oferować nowe serie bluz. W międzyczasie ciesz się tym modelem Club Byron dostępnym w 5 kolorach.

Cena: 50 €

Kelme

Kelme oferuje ubrania dla padel ale nie tylko. Jego doświadczenie w świecie piłki nożnej pozwala mu oferować bardzo wygodne i wydajne bluzy z kapturem. Oto model Street, bardzo krzykliwy, najtańszy model tej prezentacji.

Cena: 25.80 €

 

Wilson

U specjalisty Wilsona jest oczywiście kilka modeli. Z tej okazji wybraliśmy model „Od 1914 roku” w hołdzie historii marki i wszystkim sportowcom, którzy stworzyli stopnie. Ta bluza jest dostępna w 3 kolorach.

Cena: 55 €

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielem padel na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowanie bardzo popularne wśród klubów i graczy padel. Publicysta i doradca, pomaga ci lepiej grać dzięki swoim licznym samouczkom padel.