Brunstatt Tennis Club jest nowym klubem wiosłowym w lidze Alzacji z boiskiem do gry w padla na świeżym powietrzu.

[src googlemap = ”„Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″]

Od początku czerwca 2016 klub tenisowy Brunstatt oferuje nową działalność sportową w swoim klubie: pierwszy kort do gry w padla w Górnym Renie.

Dla prezesa klubu Patrice Belloy padel jest dobrze wypuszczony: „ Już 30 członków, w tym 1 / 3, którzy pochodzą spoza klubu ”. Zakład wygrał? Za wcześnie, żeby to powiedzieć, ale Patrice Belloy już widzi daleko, odkąd założył „Pole wiosła 1 przed umieszczeniem drugiego. Wszystko zostało zrobione w ten sposób ".

Ten projekt padla pochodzi z października 2015. W końcu poszło dość szybko, ponieważ burmistrz Brunstatt sprzyja pojawieniu się nowego sportu w aglomeracji.

W tej chwili głównie tenisiści

Znaczną częścią graczy padel są tenisiści, którzy mają już określony poziom.

« Bilans: Mamy już dobrego dwudziestu tenisistów, którzy grają w padla. Najczęściej gracze znali ten sport dzięki klubom Padel na południu Francji „Mówi nam prezes klubu.

Zasady klubu w fazach 2

Klub opracował biznesplan dla tego boiska do padla i wprowadził go później. Strategia w fazach 2:

1 faza: Uwieść członków klubu tenisowego. Mamy 400.

« Naszym celem jest doprowadzenie rodziców do swoich dzieci, które już są uwiedzione przez padla. Mamy też wielu młodych ludzi, którzy przyjeżdżają tu grać w tenisa. Chodzi o to, aby uwieść i przyprowadzić tych rodziców, którzy oczekują swoich dzieci, do padla. »

2e Faza: Aby otworzyć dla wszystkich ludzi, oferta padel bez przechodzenia przez kort tenisowy.

« Zamierzamy przygotować ofertę gry w padla dla tych zewnętrznych członków, których cena powinna wynosić około 150 € / rok, aby grać przez cały rok. »

« Pod względem ambicji klubu moglibyśmy zaoferować nie tylko 2e krótkie, ale oferują również na istniejącym boisku do padla koc, który pozwala graczom ćwiczyć ten padel przez cały rok. »

„Na razie jesteśmy dopiero na etapie projektu, ale ten projekt zależy od sukcesu pierwszego pola. "

Aby uzyskać więcej informacji:
http://gotopadel.com/item/tennis-club-de-brunstatt/
https://www.facebook.com/PadelMagazine/photos/?tab=album&album_id=1044165289013922

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.