Klub tenisowy Saint Cyr jest prawie jednym z pierwszych klubów wiosłowych we Francji, który wprowadził na rynek padel, ponieważ został zamontowany w 2001.

[src googlemap = ”„Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″]

Julien Lacroix, menedżer padel klubu tenisowego Saint Cyr i jeden z bardzo dobrych graczy padel we Francji wyjaśnia, że ​​„ W regionie jako pierwsi zaoferowaliśmy padel. Cieszymy się, że plik  padel zabiera teraz coraz więcej ".

Klub ma około pięćdziesięciu stałych graczy. Ten sport jest bardzo popularny w klubie do tego stopnia, że ​​zmusza klub do inwestowania, aby włożyć więcej. " Oczekuje się, że do końca roku doda przynajmniej 1 „Mówi nam Julien Lacroix.

Julien Lacroix, nauczyciel tenisa, ale także padel w klubie Saint Cyr sur mer wyjaśnia nam, że szkoła padla rozwija się coraz bardziej. Wiele dorosłych uczestniczy w tych regularnych zajęciach.

Od początku roku proponuje się wyzwanie Saint Cyr, który jest wewnętrznym turniejem z kilkoma grupami poziomów gromadzącymi w przybliżeniu pary 30. Zwycięzcy tych kur spotykają się przy stole finałowym i będą wiedzieć, która jest najlepsza para w regionie.

Wiele par również pochodzi z różnych stron. Fakt, że inne kluby wchodzą do padla w regionie, jest dla nas bardzo pozytywny i pokazuje, że mieliśmy rację, stawiając na padel.

Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.