Związek tenisa Padel Luçois wykorzystuje nowe technologie do rozwoju swojego klubu.

Mówimy o dużych klubach Padel sześciokąta, które mają dużą infrastrukturę i są gospodarzem większości turniejów, ale Padel są to także kluby o mniejszych rozmiarach, z graczami, którzy chcą GRAĆ.

Właśnie dlatego klub du Luc w Var postanowił wykorzystać nowe technologie, w tym Avantage-padel.net, do swojego rozwoju.

Klub jest właścicielem (w chwili, gdy piszemy) tylko jeden kurs, ale zarządzanie rezerwacjami, a także poszukiwanie partnerów, pozostają długie i skomplikowane.

Oprogramowanie do rezerwacji jest przydatne i skuteczne, ale dla klubów tej wielkości trudno jest pokryć koszty.

Aby zarządzać wszystkimi tymi zadaniami jednocześnie, plik Padel Lucois zwrócił się do Avantage-padel.net; korzystne narzędzie dla klubu i jego zawodników, którzy widzą zmianę swojego rankingu po każdym meczu.

Ten bardzo gościnny klub ma także korty tenisowe 4.

Gracze zarejestrowani na Avantage-padel, nie wahaj się skonsultować bieżących gier klubu Luc, poznasz nowych partnerów gry.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.