Co za przyjemność grać padel w pomieszczeniach, zwłaszcza gdy na zewnątrz jest wietrznie i deszczowo! Dzielimy się z Wami naszymi 3 najlepsze firmy które oferują dedykowane zadaszenia, dziedzińce lub konstrukcje wewnętrzne padel.

SMC2

Nie wprowadzamy SMC2. Założona w 2003 roku firma zlokalizowana niedaleko Lyonu jest dziś firmą Europejski lider na rynku przestrzeni do gier i sportu.

SMC2 oferuje gotowe rozwiązania dla padel wewnętrzne przeszklone, które spełniają oczekiwania praktyki padel : grać'schronienie na stałe, zachowując luminosité i zalety sportu na świeżym powietrzu.

Sale z padel wykonane są ze szlachetnych i wytrzymałych materiałów: drewno do ramy i membrana tekstylna na pokrycia dachowe i elewacje. Półprzezroczysta membrana tekstylna zapewnia niezrównany komfort pod względem komfortu jasność i akustyka.

ACS

Ekspert budowy obiektów sportowych, realizuje ACS padel doskonale dopasowany do wymagań tej praktyki oraz w zgodność z szablonami FFT.

Praktycy znajdą więc przyjazne, zadaszone miejsce do gry niezależnie od warunków pogodowych. ACS interweniuje również w celu pokrycia terenu padel istniejące tylko do budowy nowych projektów.

tor półwewnętrzny do produkcji acs

Lauralu

Lauralu Industrie oferuje konstrukcje nowy lub używany, dostępny pod adresem sprzedaż i wynajem.

Za pokrycie utworów padel, Lauralu oferuje szeroki wybór konfiguracji odpowiadających wszystkim kwestiom estetycznym i funkcjonalnym, gwarantując w pełni funkcjonalne i komfortowe zadaszone przestrzenie przez cały rok. Od projektu do instalacji, ta francuska firma wspiera Cię w całym projekcie.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.