Wraz z eksplozją sieci społecznościowych World Padel Tour, filmy przedstawiające spektakularne momenty w historii toru biją wszelkie rekordy oglądalności. Oto 3 najczęściej oglądane dzisiaj punkty:

Korona dla Paquito i Lebrona

Z 24 milionami wyświetleń, to Paquito Navarro i Juan Lebron zdobywają nagrodę w tym samym czasie, co niezwykły punkt, który miał miejsce w ćwierćfinale Logroño w 2019 roku. Następnie obaj Hiszpanie podpisują podwójny wyjazd na Par 3 przez Juan Martin Diaz i Agustin Tapia, zanim popchnęli argentyńskiego weterana do winy podczas próby „kontraparcji”.

Szalona rekonwalescencja Gadei

W ćwierćfinale Granada Open 2017 Paquito Navarro i Sanyo Gutierrez zmierzyli się z Niemcem Tamame i Nacho Gadeą. Ten ostatni zada cios, którego nigdy wcześniej nie widziano, gdy Paquito jest przy siatce, aby obronić uderzenie, sprowadzając go z powrotem na bok. Gadea ma doskonały refleks wychodząc z boiska, by umieścić piłkę w siatce przeciwnika. Genialna inspiracja warta 14.4 miliona wyświetleń.

Nurkowanie Tapii

Wreszcie punkt sporny w ćwierćfinale Master of Marbella 2021 pomiędzy parami Tapia/Lima i Ruiz/Stupaczuk dziedziczy blisko 10 milionów wyświetleń. Trzeba przyznać, że Agus pokazuje tutaj, dlaczego nosi przydomek „Mozart”. Młody Argentyńczyk jest zaskoczony wolejem Ruiza, gdy ten przyszedł pograć w piłkę w obozie swojego partnera. Następnie Tapia nie waha się rzucić głową naprzód, aby uratować swoją drużynę, po czym kończy punkt kontr-uderzeniem w siatkę.

@światpadelwycieczka

😱 Jak? Jak Agustín Tapia obronił tę piłkę? #WPTMarbellaMaster🌟

♬ dźwięk oryginalny – Tavs

Znajdź filmy na dedykowanej stronie witryny Mundo Deportivo.

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!