Wśród wielu palas, które pojawiają się każdego roku, niektóre modele są przeznaczone dla tych, którzy chcą pozwolić sobie na najlepsze z najlepszych pod względem jakości i stylu. Zebraliśmy najlepsze „luksusowe” rakiety niedostępne dla małych budżetów.

Ultimate Pro+ HES-Carbon

Ta rakieta w kształcie rombu jest przeznaczona dla zaawansowanych graczy poszukujących maksymalnej mocy. Technologia SilentSpeed ​​jak i szyny Power Ribs idą w tym kierunku i zapewniają przytłumiony dźwięk, który jest bardzo przyjemny dla ucha.

Carbon HES przetwarza energię w moc i ma bardzo dobrą wytrzymałość. Włókno VibraDamp pochłania wibracje i poprawia przyczepność. Wreszcie system RSB umożliwia modulację wagi rakiety za pomocą dwóch 4-gramowych obciążników.

StarVie Metheora Dual

Dzięki nowemu rdzeniowi Dual Density składającemu się z pianek o różnych gęstościach, Metheora Dual dostosowuje się do wszystkich rodzajów uderzeń, oferując uczucie komfortu przy wolnych piłkach i dodatkową wybuchowość przy agresywnych uderzeniach.

Ta okrągła pala zawiera system Star Balance w sercu rakiety, zapewniający idealną równowagę i nienaganną manewrowość. Ponadto ta rakieta, wykonana ręcznie w Hiszpanii, ma dwie warstwy włókna węglowego 3K dla maksymalnej precyzji i trwałości oraz jest wyposażona w technologię Full Plane Effect zapewniającą niszczycielskie efekty.

NOX At.2 Genius LTD Edition

Nox At.2 Genius LTD Edition ma twarze z włókna węglowego 18K i czarną piankę EVA HR3 o niezrównanej gęstości. Oprócz tego, że są wykonane z trwałych i wysokiej jakości materiałów, technologia Spin+ obecna na twarzach zwiększa szorstkość i rotację. Ten Nox używany przez Catamarca Mozart został zaprojektowany z nową linką zabezpieczającą Smartstrap.

Pakiet Genius Agustin Tapia wyprodukowany w zaledwie 10.000 XNUMX sztuk zawiera oprócz pala:

  • Dwa uchwyty z czarnej gąbki ze srebrnym logo.
  • Dwie dodatkowe wymienne smycze bezpieczeństwa zaprojektowane specjalnie dla modelu Limited Edition.
  • Replika breloka do rakiety AT.2 Genius 2023 LTD Edition, zaprojektowana wyłącznie dla pakietu LTD.

Podsumowując, pozycja obowiązkowa dla wszystkich argentyńskich fanów!

Niszczarka do ścian Tecnifibre 375

Zaprojektowany w kształcie kropli wody, Wall Breaker 375 oferuje maksymalną moc zaawansowanym graczom, w szczególności dzięki technologii D-Bridge, która znajduje się w sercu rakiety. Włókno węglowe obecne na czołach dodaje sztywności całości, jak zauważył francuski numer 1 Benjamin Tison, ambasador i pierwszy fan rakiety.

Twarze pokryte są reliefem 3D Spin Skin dla zwiększenia efektu. Pala zawiera trzy modele otworów PHD o różnych średnicach, aby uzyskać więcej wybaczenia w uderzeniach poza środkiem.

Varlion Maxima Summum Prisma Radio S

Ten wyjątkowy model sprzyja kontroli, zachowując jednocześnie niezły potencjał mocy. Technologia radiowa stanowi rewolucję pod względem wydajności i odporności, ponieważ pala wychodzi z formy, w której są już otwory. W rezultacie zwiększa się trwałość rdzenia, co pozwala zmniejszyć zużycie materiału o 50%.

Technologia Airflow 2023 z otworami na całej długości pozwala na zwiększenie zwrotności. Aby dodać rotacji strzałom, Maxima ma szorstką teksturę powierzchni o nazwie Slice, zaprojektowaną i opracowaną z serią zakrzywionych linii, które sprawiają, że powierzchnia piłki przylega do niej bardziej. Jeśli jesteś fanem technologii, ta rakieta, dostępna w wersji letniej (S) i zimowej (W), z pewnością powinna Cię zainteresować!

Publié par
Marcin Szmuda