Później Rakiety 2023 dedykowane atakującym zagorzałych, dzisiaj oferujemy wybór pięciu modeli palas, które mogą zrobić to wszystko. Oto 5 naszych najlepszych wszechstronnych rakiet śnieżnych, które szukają najlepszego kompromisu między mocą, komfortem, zwrotnością i kontrolą. Są przeznaczone dla graczy na poziomie zaawansowanym i profesjonalnym.

Nox AT10 18K 2023

AT10 Genius 18K jest, w wersji Attack, jednym z dwóch modeli używanych przez Agustina Tapię, gdy warunki gry sprawiają, że woli łatwiejszą w obsłudze broń. Wyposażony w idealną równowagę masy i znaczny komfort, dzięki średniej mieszance, wie również, jak być reaktywnym i mocnym. Oferuje również jeden z najlepszych kompromisów między zwrotnością, wybaczaniem i mocą, co jest rzadkością. Ale jak na samochód wyposażony w wspomaganie prowadzenia, ta moc pozostaje do opanowania: w ten sposób unika poślizgu, ale umożliwia zjazdy poza tor, koszmar kierowców, ale marzenie kierowców wyścigowych. padel.

Head Szybkość Pro X

To Head Speed ​​Pro X to najpotężniejszy z linii Speed, ale także najbardziej wszechstronny. To bardzo proste, nie znajdujemy w tym żadnej winy. Tylko jego wyjście z piłki jest nieco poniżej jego innych cech, których jest wiele. 375 gramów, lica z włókna węglowego 12K, zapas technologii: ten model ma wszystko, co zadowoli zwłaszcza graczy z nienaganną techniką. A jego matowe i błyszczące wykończenie niczego nie psuje, wręcz przeciwnie. To jeden z sześciu modeli z serii Speed, w których każdy może znaleźć to, czego szuka, jak Ari Sanchez czy Jérémy Scatena.

Kuikma LS Pro

Jest jednym z dwóch noworodków w żłobku Decathlon, którego matką jest Lucia Sainz. Hiszpański gracz pomógł opracować nową serię Pro firmy Kuikma, z tym modelem o bardziej zaokrąglonym kształcie niż MS Pro. Ojciec tego ostatniego, Maxi Sanchez, zażądał mocy z modelem 375 gr. LS Pro jest trochę lżejszy, zyskuje zwrotność, oferując jednocześnie dobrą moc i doskonałą kontrolę. Komfort zapewnia mieszanka włókna szklanego i karbonu, ale także elastomerowa nić System blokowania wstrząsów, która biegnie wzdłuż całej rękojeści i pochłania do 30% wibracji.

Bullpadel Hack 03 2023

Rakieta może zrobić to wszystko, będąc potworem mocy i kontroli. Tak jest w przypadku nowego Bullpadel Hack 03. Za elegancką srebrno-czarną sukienką pala Paquito Navarro kryje niesamowite występy. Jest to szczególnie prawdziwe w uderzeniu i woleju, gdzie czyni cuda. W obronie będziesz musiał nauczyć się sobie z tym radzić i radzić sobie z wygodą, która nie jest jej główną cechą. Jak zwykle nie skąpi technologii pochłaniania drgań, takich jak Air React Channel, Metashield, CustomWeight czy Vibradrive. Zawiera uchwyt Hesacore, a także nowy system Adaptacja, co sprzyja lepszemu kontaktowi rakiety z piłką na wolnych boiskach.

Black Crown Specjalne 16 tys

Czerwień i czerń: ta nowość Black Crown ogłasza kolor swoim wyglądem, bez odwoływania się do powieści Stendhala. Ta pala w kształcie łzy, stworzona specjalnie dla graczy ofensywnych, ma chropowatą powierzchnię, która pozwoli jej właścicielom na zadawanie potężnych ciosów i wzmocnionych efektów. Połączenie miękkiej pianki (SC EVA Densidad 15) i włókna węglowego 16K na powierzchniach czołowych zapewnia doskonały kompromis między mocą a wyprowadzaniem piłki, bez utraty kontroli. Ponadto dość szeroki „sweet spot” dla tego typu rakiety zapewnia większy komfort i tolerancję.

Publié par
Jerome Arnoux