Dziś przedstawiamy listę Top 5 dla zawodniczek z wyborem najlepszych kobiecych rakiet dostępnych obecnie na rynku.

Dunlop Aero Star Lite

Zbudowany z najwyższej jakości włókna węglowego 16K dla maksymalnej spójności i wydajności, Dunlop Aero-Star Lite korzysta również z technologii wzmocnienia Tri-Clamp, która zapewnia lepszą kontrolę. Unikalny wzór Power Holes na pala Teresy Navarro generuje moc, a teksturowane wykończenie Hyper Gryp dodaje rotacji dla bardziej przenikliwych uderzeń. Ofensywny gracz szukający lekkiej rakiety, oto referencja, która powinna Cię zadowolić.

Bullpadel Elitarna kobieta

Ta lekka pala (360 gramów) w kształcie kropli wody jest bardzo zrównoważona. Używany przez Gemmę Triay, ten mały klejnot technologii jest wyposażony w technologię Air React Channel, która zapewnia stabilność wszystkich ujęć. padel bez poświęcania kontroli. Towarzyszące temu modelowi uczucie lekkości kontrastuje z mocą rozwijaną przy uderzeniach.

StarVie Astrum Eris

Skład rakiety Astrum Eris wyróżnia nowe włókno szklane i warstwa Colours Carbon 3k Gold na wierzchu. Połączenie tych materiałów zapewnia lepsze wyczucie podczas uderzania piłki.

Okrągła pala Bea Gonzalez, która wyróżnia się zwrotnością, nie pozostawia nic przypadkowi, jeśli chodzi o kontrolę: szorstkość słodkiego punktu pomaga graczom opanować rotację. Wreszcie, Astrum Eris jest wyposażony w technologię Star Balance, która umożliwia uzyskanie idealnego wyważenia pod względem masy.

Head Szybkość ruchu

Jest to najlżejsza rakieta w ofercie Head, dzierżony przez numer jeden na świecie, Ari Sancheza. Ta pala w kształcie łzy doskonale łączy w sobie kontrolę dzięki swojej wadze (360 gramów) i moc dzięki nowej technologii Auxetic zapewniającej uderzenie podczas uderzenia piłki.

Oprócz hybrydowej powierzchni uderzającej z włókna szklanego / włókna węglowego, Speed ​​​​Motion ma nową miękką nasadkę na trzonku, która poprawia czucie i dotyk. Wszechstronna pala dla graczy, którzy nie chcą niczego poświęcać.

Kuikma LS Pro

Kończymy rakietą Lucii Sainz, opracowaną przez francuską markę Decathlon. Przy wadze 365 gramów Kuikma LS Pro ma neutralną równowagę dla większej zwrotności.

Wykonany jest z technologii Textreme carbon i Air Foam Frame, która zapewnia stabilność i trwałość. Pianka o podwójnej gęstości pozwala czuć się tak samo komfortowo w ataku, jak iw obronie.

Podsumowując, bezbłędna rakieta, która sprawdzi się we wszystkich fazach gry!

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!