W TPC możesz oczywiście grać padel ale teraz możesz wypić piwo stworzone specjalnie przez graczy dla graczy!

We współpracy ze sprzedawcą wina Des Bouchons, TPC właśnie wypuściło własne piwo!

Od opracowania oryginalnej receptury do butelkowania 1512 butelek, klubowi udało się stworzyć owocowe piwo NEIPA idealne na lato! Idealny sposób na spędzenie przyjacielskiej chwili po dobrej grze padel ! Ten nieco zwariowany autorski projekt stworzony przez tuluzyńskiego piwowara Caporala zostanie powtórzony w przyszłości!

Jak nam powiedziano Kevin Tournemire, kierownik ośrodka: „Sprzedaliśmy 500 butelek pierwszego rocznika 1512. Piwo cieszy się dużą popularnością wśród tych upałów. Zamierzamy bardzo szybko odnowić to doświadczenie, biorąc pod uwagę entuzjazm. Ta współpraca jest prowadzona w jednym z najsłynniejszych browarów w Tuluzie, Caporal, dostawcy słynnego baru Chez tonton i jest to wyłączność TPC!”

Jak co padel a piwo zawsze dobrze do siebie pasuje, oczywiście z umiarem!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !